kanisteri järvessä

Juu. jos joku Immalanjärven rohkea ja ylpeä talvikalastaja kaipailee verkkojaan niin luultavasti ne on Kohonkujan edustalla noin 200m rannasta . Valkoinen kanisteri on niissä roikkunut jäittenlähdöstä lähtien. Joten voisko noutaa edes omat paskat pois?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ko ei siel kuule kalloo oo uienu viöl pittää pittää viel Sajekuuhu ast

Äänestä

No jos imatralaisista kalamiehistä on kyse niin se koho kelluu sielä kunnes naru lahoaa poikki. Ei ketään kiinnosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Juu. jos joku Immalanjärven rohkea ja ylpeä talvikalastaja kaipailee verkkojaan niin luultavasti ne on Kohonkujan edustalla noin 200m rannasta . Valkoinen kanisteri on niissä roikkunut jäittenlähdöstä lähtien. Joten voisko noutaa edes omat paskat pois?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu