Moikka kaikki!
Haluaisin kysyä sellaista:
Onko Elan hyvä lauta merkki?
Onko sellaiset siteet joissa ei ole varsinaisesti siteitä vaan sellaiset jutut että kenkä menee siihen tavallaan siteeseen kiini kahden sivuissa oleviin juomuihin kiinni. toivon että joku saa selvään mitä tarkoitan.
Onko tollaiselle kokonaisuudelle 200€ liian kallis hinta?
Kiitos kaikille ketkä vasta tähän!
Kivaa kevättä kaikille =D
antakaa ajattelemattomalle vinkkejä =)
3
1401
Vastaukset
- antiflag
"Onko Elan hyvä lauta merkki?"
Ei ole henk. koht. kokemusta mutta kai se ihan kohtuullinen. Katso vaikka www.lumitykki.netistä arvosteluja.
"Onko sellaiset siteet joissa ei ole varsinaisesti siteitä vaan sellaiset jutut että kenkä menee siihen tavallaan siteeseen kiini kahden sivuissa oleviin juomuihin kiinni. toivon että joku saa selvään mitä tarkoitan."
Oikealta nimeltään step-in siteet. Kerran kokeilin ja en tykänny. En mene suosittelemaan, mutta saattaahan niistä joku tykätä.
"Onko tollaiselle kokonaisuudelle 200€ liian kallis hinta?"
Millaselle kokonaisuudelle?- sama
kokonaisuus:
lauta siteet kengät
kiitos vastauksesta nyt tiedän mitkä siteet on kyseessä! - Kauan laskenu
sama kirjoitti:
kokonaisuus:
lauta siteet kengät
kiitos vastauksesta nyt tiedän mitkä siteet on kyseessä!Siis Elan lauta, step-in siteet ja kengät? No ei oo liian kallis ainakaan jos on hyväs kunnos.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann2561852Olen niin kesken
Omien asioiden suhteen etkä voi odottaa loputtomiin. Mun on muutenkin niin vaikea suhun luottaa vaikka joku ihme syvyys151378Tietääkö joku ylläpidosta?
Miten näillä palstoilla tomii tuo ylläpito, onko sitä yli päätään olemassa vai ovatko huhut totta että on palstan kirjoi2101269Auttaja paikalla. Kerro huolesi. (Osa 2)
Voin auttaa sinua näkemään tilanteesi uudesta näkökulmasta. Voin antaa lohtua, toivoa ja rohkeutta. Olen elänyt maan pä1851125- 65933
Nainen olet ensimmäinen tarpeeksi vahva
joka kestää tämän kokonaisuuden, minut. Persoonani, tunteeni, kipuni, pelkoni. Olen aina pidätellyt itseäni ja antanut v60923TTK:sta tippunut Sara Siipola rehellisenä Jurza-open kanssa: "Että jaa, siinäkö..."
Tippuiko oikea TTK-pari ensimmäisenä? Joka tapauksessa iso kiitos tansseistanne Sara ja Jurza Tanssii Tähtien Kanssa -p18894- 51846
Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva126810Mä tuun aina rakastamaan sua J
Mutta en pysty kertomaan, että mikä mulla on hätänä. Mä en kertakaikkiaan pysty. Joskus naureskelit muiden ihmisten vai61803