BSR

Onko kokemuksia em putkista? Kestääko? tuoko lisää tehoo? Entäs äänet?
3342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pakoputkethan eivät sinällään tuo tehoa eikä myöskään ne vapaavirtaussuodattimet. Ettäs tiedät.

Äänestä
  • ai jaa!!!!

    Äänestä

  • mun broidilla on carinassa rosterit ja ponttö otettu pois, niin kellotettiin 12,5s 0-100 ku ennen tota virityshommaa meni jotai 14s

    JOTEN KYL SE HEI VAIKUTTAA AIKA PALJO MISSÄ SE ILMA KULKEE !! PAHVI!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pakoputket kirjoitti:

Onko kokemuksia em putkista? Kestääko? tuoko lisää tehoo? Entäs äänet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu