Muumioita Perussa

Perun vuoristosta löytynyt ihmeellisen näköisiä muumioita 😁

https://youtu.be/KWz9pC4kkuQ

Ok. Toki nämä voi olla aina hoaxia, mutta itelle tulee näistä videoista aina mieleen MIB 1 1 -leffa, kun ne etsi uusia tapauksia roskalehdistä. Eli mistäpä tiedät mikä on totta, valtamedia ei ainakaan tämmöisestä uutisoisi mitään vaikka olisikin totta.

3

163

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Noory ja Maussan? Kiinnostus luhistuu...

      • Tässä vuoden vanha video samasta asiasta missä noita tyyppejä ei ole

        https://youtu.be/NxMoZYutNGs

        Ihan mielenkiintoista kyllä. Nuo tyypit pitää ihan huvikseen tuommoisen tiedotustilaisuuden, piloillaan tekevät ja nauravat sitten partaansa?

        Maailmalla tapahtuu vaikka mitä mielenkiintoisia asioita ja ilman nettiä/youtubea ei näistä tietäis mitään, olkoot sitten vaikka fakea tai mitä tahansa.


      • Anonyymi
        käkäkäk kirjoitti:

        Tässä vuoden vanha video samasta asiasta missä noita tyyppejä ei ole

        https://youtu.be/NxMoZYutNGs

        Ihan mielenkiintoista kyllä. Nuo tyypit pitää ihan huvikseen tuommoisen tiedotustilaisuuden, piloillaan tekevät ja nauravat sitten partaansa?

        Maailmalla tapahtuu vaikka mitä mielenkiintoisia asioita ja ilman nettiä/youtubea ei näistä tietäis mitään, olkoot sitten vaikka fakea tai mitä tahansa.

        Katsoitko videotasi?

        Schaisteri-Maussan on pääesitelmöijä molemmissa videoissa, mikä ei ole yllätys. No, on alienimuumiot ainakin jonkinlaista vaihtelua hänen "tohtori Reed" -rutiiniinsa ;D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      2518
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      2402
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      18
      1899
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      62
      1702
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      52
      1662
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      925
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      111
      847
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      797
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      36
      787
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      40
      713
    Aihe