joka toimi matkailualalla. Onko hän jonkun tuttu?
https://mvlehti.net/2019/08/14/espoo-turkkilaismiesta-epaillaan-52-eri-lapseen-kohdistuneesta-seksuaalirikoksesta/
https://mvlehti.net/2019/08/14/espoo-turkkilaismiesta-epaillaan-52-eri-lapseen-kohdistuneesta-seksuaalirikoksesta/
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tuomion myötä tulee äijän nimi julki.
Nimen perusteella saamme sitten hänestä valokuviakin.
Aamuteeveessä keskusteltiin niitä näitä aiheesta.
Oli poliisin edustaja ja rikosuhripäivystyksen edustaja paikalla...
Blaa blaa blaa
Kertokaa nyt jo että turkkilainen on ollut sellissä jo maaliskuussa 2019.
Jotenkin se vain on vaikeaa kertoa asioista niin kuin ne ovat.
Tässä nämä Enot ovat kaikki samassa veneessä:
https://mvlehti.net/2019/08/16/paivan-kuva-enot-veneessa/
Murhainfo on nimen kertonut, Siis epäillyn. Kuva löytyy Facebookista. Siellä olevan titedon mukaan epäilty on toiminut Antalyassa Deturilla v. 2015 asti.
Alanyassa käy vain suvakkiämmiä jotka kuolaavat kaikkien ulkomaalaisäijien perään.
Tästäkin tapauksesta pitäisi vain olla hiljaa sillä suvakit suvaitsevat erityisesti ulkomaalaisia lasten raiskaajia.
Sä olet kyllä niin nolla.
Tässä riipputissityttöjä Kleopatra- rannalla.
Oikein herttaisilta nämä vaikuttavat:
https://www.youtube.com/watch?v=tbi2Ma_11ns
Mahtuukohan niihin koko käsi sisään? Joku nazi kehui täällä, että hänen vaimoonsa mahtuu. Menee varmaan niin, että ”laita käsi sisään, laita toinenkin, yritä taputtaa”. Nazi poju; ”Ei pysty.” Tähän nazin vaimo toteaa, että ”siinäs näet, eikö olekin tiukka?"
Sekava kirjoitelma pehmeästä päästä.
Tarkennan nimimerkin ilmeistä tarkoitusta:
https://fi.wikipedia.org/wiki/Fisting
Jos käyttää innoissaan nimimerkkiä nazi, on aika helppo tulkita kenen pää on pehmeä. _Toivottavasti et ole paljoa yli 15v., menisi noi fistausfantasiatkin paremmin ymmärrykseen.
Olen ymmärtänyt ettei fistaus olisi kuitenkaan miesten välisessä seksissä kovinkaan yleistä? Korjatkaa jos olen väärässä.
Ainakin nazipoikien osalta olet ihan pihalla, ne tuuttaa kaksin käsin keskenään