Fantasy glore vaimolle.

Anonyymi

Jäsenkortti, lääkärintodistus, henkkarit ja respa toivotti meidät tervetulleeksi. Puhelimet, kellot, ja siviilivaatteet kaappiin ja kaapin avain roikkumaan kaulalle. Olimme käyneet tutustumassa parina iltana, siis vain katselijoina, fetissiclubilla ja nyt sitten menossa osallistumaan.

Menimme suoraan yhteen pienistä huoneista, n. 2 x 2 m, koppiin jonka seinässä oli vartatonmentävä reikä, hapsuilla peitettynä ja sisällä sängynpätkä vartalon alle. Vartalo työnnettiin ulos reijästä napaa myöten ja jalat asetettiin haralleen ulkopuolella oleville pehmustetuille tuille.

Vaimo työntyi tuosta raosta ja pyysi minua menemään ulkopuolelta katsomaan, miltä näyttäisi. Ja näyttihän se... ja lisää näkyjä oli aina pienen sermin toisella puolella. Palasin takaisin koppiin ja toistaiseksi oli hiljaista. Vartin odottelun jälkeen vaimo sanoi, että joku koitti sormella. Ja hetken päästä vaimo sanoi, että nyt se työntää sisään. Ja sitten alkoi mies työnnellä hitaasti. Onko iso, kysyin ? En mä tiedä, oli vastaus. Kolme... neljä minuuttia ja vaimo sanoi, että se tuli sisään.

Tuntia myöhemmin 5 miestä oli nussinut vaimoani ja vaimo halusi pois tuosta reijästä, kuivatteli pyyhkeeseen tussunsa ja sanoin, voi jumantsuikkeli, mikä meno.
Istuskelimme sängyllä ja vartin päästä vaimo halusi uudestaan. Ja tuo sinne sitten taas. Nyt ei tarvinnut kauaa odotella, ulkopuolella oli ilmeisesti jono. Muutama vielä, ja sitten hotellille jatkoille.

1

2828

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Päivän Fingerborgissa oli ruokalistalla "Energinen torttu jaettavaksi". Se toi mieleen minun ja vaimon muinoiset seikkailut saksalaisella nakurannalla erään joen varressa. Me ei sen kummemmin seikkailtu, seurattiin vaan henkeä pidätellen, kuinka auringon ollessa laskemassa rannalle lähellemme saapui pariskunta, nelissäkymmenissä. Heidän viereensä siirtyi kohta nuori mies, kun rouva kaunista hymyään ympärilleen heitteli. Jäätiin vaimon kanssa seuraamaan, vaikka oli jo ollut tarkoitus lähteä hotellille. Pariskunta siirsi leiriään sivummalle pensaiden suojaan, nuori mies seurasi, ja mekin jäätiin siihen ihmettelmään. Eikä kauaa tarvinnutkaan ihmetellä, kun kolmikko, mies , vaimo ja nuori mies, astelivat pensaikosta joen rantaan, kahlasivat puolireiteen, jossa rouva hyvin näyttävästi huuhteli pimppinsä. Ilta alkoi hämärtyä, joten meidän täytyi lähteä kotimatkalle, joten en tiedä olisiko ilta vielä jatkunut tuon energisen tortun jakamisen merkeissä.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      262
      3208
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      74
      1264
    3. 66
      1183
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      180
      988
    5. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      47
      896
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      62
      879
    7. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      48
      824
    8. Mitä tekisit jos

      Aamulla vierestäni heräisit
      Ikävä
      47
      752
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      40
      731
    10. Minkä alan

      Ihmisiä kaivattunne on🤔
      Ikävä
      39
      698
    Aihe