ZZR 1100:N LATURI

ONX TIETOO, VOIKO ZETORIN LATURIN IRROTTAA VAPAASTI POIS ELI EI PUTOO LIIKAA OSIA LOHKOJEN VÄLIIN?LATURI PITÄÄ KAMALAA SIRINÄÄ TYHJÄKÄYNNILLÄ.
2578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-ei muuta kun 3 pulttia auki ja nykäset sen ulos ,ei sieltä mitään putoa.
Siihen käy muuten monen muun kavan laturi suoraan esim. gpz 900,1000rx,zx10,ZL1000,gtr1000 ym.
Purkaamoilta varmasti löytyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MASA kirjoitti:

ONX TIETOO, VOIKO ZETORIN LATURIN IRROTTAA VAPAASTI POIS ELI EI PUTOO LIIKAA OSIA LOHKOJEN VÄLIIN?LATURI PITÄÄ KAMALAA SIRINÄÄ TYHJÄKÄYNNILLÄ.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu