Moi,
Olisin hyvin kiinnostunut ja innostunut tutustumaan gay- tai bi romanikundiin. En osaa tässä eritellä mikä/miksi romanikundit tuntuvat niin kiinnostavilta ja puoleensavetäviltä, siksi tutustuminen paremmin kiinnostaakin. Toisaalta, en ole enää vuosikausiin ollut kiinnostunut ”kantasuomalaisten” kundien/miesten seurasta - ehkä se on yksi syy.
Olen itse 40-vuotias, sinkku gay. Ulkoiset mitat ovat hyvin keskinkertaiset, olen ulkonäöltäni vähintäänkin siedettävä ja muutenkin itsestäni huolta pitävä sekä erittäin siisti ja hygieniasta huolehtiva. Sanotaan vielä että vaikka en elä kaapissa olen kuitenkin diskreetti ja luottamus on taattu.
Jos tämä viesti nyt sattuisi jonkun jeenon silmiin ja kiinnostaisi tutustua niin viestiä tännepäin reippaasti. 😊
Gay/bi romanikundi!?
9
417
Vastaukset
- Anonyymi
Eikös niitä siellä kuuluisalla kivellä parveile? Näin olen huhuja kuullut
- Anonyymi
Millä kuuluisalla kivellä...?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Millä kuuluisalla kivellä...?
Helsingin Mäntymäen metsässä on suuri kivi jonka luona kokoontuu romanimiehiä harjoittamaan anaaliyhdyntää.
- Anonyymi
Kyllähän varmasti gay/bi romani kundeja löytyy siinä kuin muistakin roduista. Mutta sellainen romanikunbi jolla ei ole ensinnäkään rikosrekisteriä, elättää itsensä rehellisellä työllä, enkä tarkoita nyt mitään kaupustelua vaan ihan oikeaa 8 tuntista palkkatyötä. Eikä ole koskaan varastanut mitään. Niin sellaiset romanikundit voi olla aika harvassa.
- Anonyymi
Eikös noita Voguessa riitä jonoksi asti? Makunsa kullakin, muuta voi sanoa.
- Anonyymi
Mä oon 57v ja ihan gay. Mutta en julista eikö käyn ulkoisesti myös heterosta.
3 romanikundia olen saanut 41v aikana, ja jokainen oli niin syvällä kaapissa että niiden perse oli Narniassa.
Kaikkiin tutustuin Helsinkiläisessä puistossa, keskellä päivää. Eli vähän muita.
Pelokkaita kyllä.....
Mutta 4seinän sisällä olivat huikean kiihkeitä.
En tiedä oliko sattumaa mutta jokaisella heistä oli käsittämättömän paksu elin.
Itse olen enemmän kiinnostunut lämpimän mantereen pojista/miehistä, mutta kokemus oli tässäkin hyvä. - Anonyymi
On ne kyllä hlvtin komeita!
- Anonyymi
Parempi pysyä kaukana heistä, yksi tuttava sai hiv:n romanimieheltä.
- Anonyymi
Alaston romanimies on eroottinen näky!
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1615247Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv852763Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?921771Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91216- 49995
- 66912
Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23908- 21903
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122903Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75873