Gay/bi romanikundi!?

Moi,
Olisin hyvin kiinnostunut ja innostunut tutustumaan gay- tai bi romanikundiin. En osaa tässä eritellä mikä/miksi romanikundit tuntuvat niin kiinnostavilta ja puoleensavetäviltä, siksi tutustuminen paremmin kiinnostaakin. Toisaalta, en ole enää vuosikausiin ollut kiinnostunut ”kantasuomalaisten” kundien/miesten seurasta - ehkä se on yksi syy.
Olen itse 40-vuotias, sinkku gay. Ulkoiset mitat ovat hyvin keskinkertaiset, olen ulkonäöltäni vähintäänkin siedettävä ja muutenkin itsestäni huolta pitävä sekä erittäin siisti ja hygieniasta huolehtiva. Sanotaan vielä että vaikka en elä kaapissa olen kuitenkin diskreetti ja luottamus on taattu.
Jos tämä viesti nyt sattuisi jonkun jeenon silmiin ja kiinnostaisi tutustua niin viestiä tännepäin reippaasti. 😊

9

369

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eikös niitä siellä kuuluisalla kivellä parveile? Näin olen huhuja kuullut

      • Anonyymi

        Millä kuuluisalla kivellä...?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Millä kuuluisalla kivellä...?

        Helsingin Mäntymäen metsässä on suuri kivi jonka luona kokoontuu romanimiehiä harjoittamaan anaaliyhdyntää.


    • Anonyymi

      Kyllähän varmasti gay/bi romani kundeja löytyy siinä kuin muistakin roduista. Mutta sellainen romanikunbi jolla ei ole ensinnäkään rikosrekisteriä, elättää itsensä rehellisellä työllä, enkä tarkoita nyt mitään kaupustelua vaan ihan oikeaa 8 tuntista palkkatyötä. Eikä ole koskaan varastanut mitään. Niin sellaiset romanikundit voi olla aika harvassa.

    • Anonyymi

      Eikös noita Voguessa riitä jonoksi asti? Makunsa kullakin, muuta voi sanoa.

    • Anonyymi

      Mä oon 57v ja ihan gay. Mutta en julista eikö käyn ulkoisesti myös heterosta.
      3 romanikundia olen saanut 41v aikana, ja jokainen oli niin syvällä kaapissa että niiden perse oli Narniassa.
      Kaikkiin tutustuin Helsinkiläisessä puistossa, keskellä päivää. Eli vähän muita.
      Pelokkaita kyllä.....
      Mutta 4seinän sisällä olivat huikean kiihkeitä.

      En tiedä oliko sattumaa mutta jokaisella heistä oli käsittämättömän paksu elin.

      Itse olen enemmän kiinnostunut lämpimän mantereen pojista/miehistä, mutta kokemus oli tässäkin hyvä.

    • Anonyymi

      On ne kyllä hlvtin komeita!

    • Anonyymi

      Parempi pysyä kaukana heistä, yksi tuttava sai hiv:n romanimieheltä.

    • Anonyymi

      Alaston romanimies on eroottinen näky!

    Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      94
      3146
    2. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      73
      2425
    3. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      60
      1424
    4. Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi

      Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?
      Ikävä
      90
      1402
    5. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      184
      875
    6. Kaikki ovat syntisiä!!!

      Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N
      Luterilaisuus
      309
      863
    7. Valkoinen Golf

      Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.
      Kuhmo
      12
      860
    8. Jos olisit kaivattusi

      Kanssa kahdestaan samassa tilassa niin miten kävisi
      Ikävä
      49
      785
    9. Moottorisahalla kauppaan

      Missäs päin kaupunkia tämä yöllä moottorisahalla kauppaan yrittänyt asiakas askaroi? https://poliisi.fi/-/mies-yritti-s
      Kajaani
      10
      777
    10. Rillimiljonäärin eroriidassa suuri käänne.

      Vaimo haluaa kokonaan yksinhuoltajuuden ja pitää entisen elintasonsa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      142
      748
    Aihe