en tajuu

koitan alotaa pelaa scoursee ni se ku on ladannu vähä aikaa ni tulee joku juttu et muisti ei voi olaa "read" mitä teen uun hulluks
1253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

http://steampowered.custhelp.com/cgi-bin/steampowered.c fg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=278&p_created=110082 1608&p_sid=xvaBPfwh&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPSZwX3NvcnRfYnk 9JnBfZ3JpZHNvcnQ9JnBfcm93X2NudD0yNjgmcF9wcm9kcz0mcF9jYX RzPSZwX3B2PSZwX2N2PSZwX3BhZ2U9MQ**&p_li=&p_topview=1

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peli hullu kirjoitti:

koitan alotaa pelaa scoursee ni se ku on ladannu vähä aikaa ni tulee joku juttu et muisti ei voi olaa "read" mitä teen uun hulluks

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu