Perinteinen Suomen itsenäisyyspäivän tapahtuma Kofi Annan Street, Cape Point, musiikkia ja tanssia, ja ehkä pientä tarjottavaakin.
Lisätietoja ohjelmasta ja juhlasta lähempänä joulukuun alkua.
Tervetuloa uudelleen !
Suomen itsenäisyyspäivä 6.12.2019
Anonyymi
2
131
Vastaukset
- Anonyymi
hyvät bileet viime vuonna. pitää käydä katsomassa
- Anonyymi
Viime vuonna olimme mukana ja mentäisiin ehdottomasti uudelleen jos oltaisiin paikan päällä. Meidän oppaamme Lamin Bojang 220 772 8029 opasti meidät menemään tilaisuuteen niinkuin myös moneen muuhun mahtavaan paikkaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!851828- 821670
- 501329
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai471265Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin
"Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I481172- 1161140
- 39935
Kepun hegemonia jatkumassa vankkana Puolangalla
Tuuliviirien vallankumous jäi pahasti piippuun!23932Tiedän kyllä sen
Että käyt täällä. En kuvittelisi sellaista asiaa. Tiedän kyllä senkin, että olet ainakin ollut minusta kiinnostunut. Sen59922Paraneeko ilmapiiri nyt?
Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket23903