eikös sulla ole mitään muuta tekemistä kuin haukkua muita täällä.. ei taidan mennä sun firmal hyvin ku sul on aikaa roikkua tääl.. kattosin muuten sun sivut, eipä ole kehumista, tarttiskohan mun opettaa sua tekemään kunnon sivuja.
M2KD
media-assistentti
8417
0Äänestä
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mä en kyllä ketään täällä syyttä hauku...
Jos oot kattonu niitä sivuja, päivitetty lähes vuos sitten viimeks... Joten pystyt varmaan päättelemään ettei niitä enään tullakkaan päivittämään. Ja varmaan sitä vuodessa oppii jotain uuttakin.
Ne ovat meinaan ne sivut jotka löytyvät jos joku haluaisi mahdollisesti teettää sinulla sivusi (kuten varmaan hyvin tiedät).
Tuolta kun katsoo referenssit niin saattaa olla että tilaa sivut joltain muulta..
joo mutta mun mielestä ei ole syytä haukkua ollenkaan.. sä oot ittekkin ollu samassa tilanteessa joskus ku aloitit nuo hommat, jostain ne täytyy oppia pikkuhiljaa.
Ai et hauku syyttä? Jumalauta! Sinä haukut kaikkia syyttä! Vittuilet kun vastaat kysymyksiin, ja luulet olevasi muita parempi.
Täällä meillä sinut uitettaisi yhdenkerran tunkiossa, että oppisit.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=108&conference=654&posting=1000000000012831
ja tuohan kertoo kaiken...
Eihän nyt jumalauta minkään pennun tekele ole mikään firma:D
Missä ovat ly-tunnukset, kotipaikat, onko 'firma' rekisteröity kaupparekisteriin?
Millainen on 'firma' josta ei löydy kotisivuilta mitään infoa missäpäin maailmaa sellainen on saatikka kuka vastaa firmasta. Tuo on lähinnä jonkun teinipeelon emtoodiitoon räpellys jolla ei ole mitään todellisuuspohjaa, kas kun kukaan ei ole tehnyt ilmoitusta mihinkään moisista laittomuuksista.
Kai tiedätte että jos kyseessä olisi joku oikea firma niin kaikissa asiakirjoissa yms. pitää käydä ilmi kotipaikka ja vähintään ly-tunnus.
Ei helvetti, kaikkea sitä näkee "mulla on digikamera jolla voin näpsiä kuvia kotskareillesi"
Heh, pitää mennä ulos nauramaan että naapurit ei häiriinny... hehhehhee ja hihhihhii:)
Taidatpa jannu olla aikas heikoissa kantimissa tässä porukassa...
Enpä voi niistä sivuistas mitään sanoa, kun ei mitään sisältöäkään löytynyt... :D
Enkä oikeastaan positiivistakaan palautetta voi antaa, kun ei tunnu olevan tarvetta.
- Ja haukkumaan en kehtaa ruveta.
Paras anti sivuilla oli kuvat, ja mikäli niitä ei oltu pöllitty, niin kykenen samaan PS6:lla alle 10min...
Mikäli lähiaikoina teen sivut, toivotan sut tervetulleeks tsekkaan ne, jotta saan sut pidettyä hiljaa. ;)
(LOL)
Mutta toivotaan, että isona alat ymmärtämään meitä.
Onnea valitsemallasi tiellä.
Just.
Unohdin mainita, että kyseessä on tää meidän mystinen r2d2, ettei muut suotta pahota mieltänsä...
Vaikka tod.näk. se kävi ilmi :D