Vesipumppu

Onkohan -91 2-ltr primeran vesipumpun vaihto paha homma. Ei ole kyseistä autoa tässä silmän alla niin täytyy kysyä. Joutuuko jakopään avaamaan vai onko pumppu vaan siinä motin sivussa?
1481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

edestä katsottuna vasemmalla lohkon kyljessä ja on aika paha vaihtaa onnistui itellä vasta toisella kertaa niin että ei vuotanu piskookaan, ja vasemman puoleinen koneen korvake kannattaa ottaa auki jotta saa tunkalla nostettua vesipumpun puoleista päätyä ylös jolloin tulee huomattavasti lisää tilaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janne kirjoitti:

Onkohan -91 2-ltr primeran vesipumpun vaihto paha homma. Ei ole kyseistä autoa tässä silmän alla niin täytyy kysyä. Joutuuko jakopään avaamaan vai onko pumppu vaan siinä motin sivussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu