Pöhköin juttu mitä ihmiset ostaa on tämä hc kultakortti. Maksat esim 5000 euroa jotta saat muutamien kymppien alennuksia holiday club matoituksista, lisäviikoista yms kultakortti eduista. Nyt numeronpyörittäjät; paljonko pitää käyttää tätä kultakorttia että säästät tämän 5000 eur?
Holiday Gold Card
8
1416
Vastaukset
- Anonyymi
Varmaan saman verran kuin amerikassa annetaan maksimituomioita murhaajille, eli noin 300 vuotta. Kymmenkertainen elinkautinen. Siten kait alat saamaan säästöjä.
- Anonyymi
Mulle hinta ei merkkaa sen enempää, kunhan saa hyvää palvelua!!!
- Anonyymi
Liittyvätkö Holiday Club ja hyvä palvelu jotenkin toisiinsa?
- Anonyymi
Ei kai ny kukaan osta lomaosaketta tuon gold-jäsenyyden takia. Se on vaan kirsikka kakun päällä...
- Anonyymi
Kyllä ne vaan ostaa. Pelkästään kun saavat vaan kultakortin. Eivä aattele sitä ollenkaan paljonko siihen pitää laittaa rahaa. Viikkoosakkeen omistajat ostavat vaikka muoviämpärin kymppitonnilla.
- Anonyymi
Onko näillä gold jutuilla joku yhteys tähän pky hommaan?
- Anonyymi
Ei mitään. Gold Card on Holiday Club tietyille jäsenilleen suuntaama lisäetukortti. Uusi asiakas saa yleensä kaupantekijäisenä käyttöönsä, vanhat jäsenet saavat kun tekevät lisäkauppaa holidayn kanssa. Toki moni PKY henkilökunta on entisiä holiday henkilökuntaa, ns. ei menestyneitä myyjiä. PKY on ns. B-luokan lomatuote jota voi myydä kuka vain, onko myyntiorientoitunut henkilö tai ei. Ei niitä kukaan osta.
- Anonyymi
Näin se menee. Me ennen holiday clubia mukana olleet olemmekin toisen luokan matkustajia. i Kaksi hyvää viikkoa omassa käytössä, joten ei mahdu järkeen ostaa lisää korttien takia. Tulee mieleen puhelinoperaattorien toiminta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 487976
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/1116014Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka593879Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu913839- 983589
- 553233
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod743205Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint342588IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk2232373- 521708