Azureus

Jos lataan Azureuksella tiedostopaketin niin miten voin ladata vain tietyt tiedostot siitä paketista?
3281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei onnaa azulla,ota bitcomet sillä saa.

Äänestä

Bittornadossa se käy näin, klikkaa details(voi olla torrent details myös) ja siitä voi sitten valita download first niin se lataa ensin valitut ja sitten
voi valita download never niin se ei lataa valittuja
koskaan.

Äänestä
  • suju nii vaihda ohjelmaa. Tarpeellinen ominaisuus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??!?!?!?!? kirjoitti:

Jos lataan Azureuksella tiedostopaketin niin miten voin ladata vain tietyt tiedostot siitä paketista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu