Lukiopojan kullitutkimus

Anonyymi

Lukioon oli tänä lukuvuonns valittu uusi koululääkäri Sanni. Juuri vslmistunut kuuma ja himokas parissa kymmenissä oleva nuori nainen. Hän oli tosi iloinen saadusta paikastaan, minkä hän tiedostaa aamulla herätessään herätyskelloon. Hän heräsi, nousi sängystä ja valitsi sopivat stringit ylleen katsellessaan karvatupsuaan ja mietti millaisia nuoria kulleja hän tänään pääsee tutkimaan. Puettuaan vaatteet päälleen, hän meni aamupalalle ja aamupesuille. Ja sitten starttasi autonsa ja lähti matkaan lukiolle.

Lukiolle saavuttuaan hän parkkasi auton lukion asiakasparkkiin, ilmoitti saapuneensa paikalle. Hän meni lääkärin huoneeseensa. Ensimmäinen potilas tänään olisi Miika. Sanni kutsui Miikan sisään ja pyysi istuuntumaan.

Ensiksi Sanni tiedusteli Miikalta suullisesti yleisestä voinnista, koulumenestyksestä, sosiaalisista suhteista, seurustelusta ja seksielämästä. Kaiken ollessa kunnossa Sanni käski Miikan alushousuilleen, ja Miika riisui päältään kollarit ja t-paidan paljastaen Armanin bokserit. Sanni pyysi Miikaa seisomaan edessään. Sanni aloitti tunnustelemalla Miikan kaulan alueen imusolmukkeet ja kilpirauhasen. Seuraavaksi Sanni valotti Miikaa silmiin ja tutki silmien kunnon ja katsoi vielä korvista tärykalvot.

Seuraavaksi Sanni pyysi Miikaa astumaan puntarille ja paino näytti olevan 70kg ja pituus 180cm. Slimmi ja atleettinen jätkä, Sanni tuumi, pieni kosteus alapäässään.

Seuraavaksi Miikaa pyydettiin koskemaan varpaisiinsa samalla kun Sanni tunnusteli Miikan selkää. Sannin jalkoväli oli jo kosteana miettiessään mitä pääsee pian seuraavaksi tekemään, ja samalla käänsi Miikan häntä kohti ja kuunteli sydän - ja hengitysäänet stetoskoopilla, minkä jälkeen hän paineli Miikaa vatsasta kämmenellään ja sormillaan tullen lähemmäksi Armanin tekstillä koristeltua vyötärönauhaa...

Samalla Miikan bokserien sisältö alkoi paisumaan, ja Sannin sormet ottivat kiinni vyötärönauhasta ja Sanni sanoi Miikalle "Nyt teen sinulle tällaisen tarkastuksen kiveksillesi ja peniksellesi, Miika. Saatoit jo ennakoida tätä reaktiostasi päätellen, älä nolostu ja häpeä sitä. Ihan normaali reaktio ikäiseltäsi jätkältä varsinkin kun tarkastajana on minun kaltainen nuori nainen." ja Sanni laski Miinan bokserit alas.

"Oletkin sopivasti ajellut karvat pois. Tämä helpottaa minun osuutta." Sanni tokaisi. Sannin pillu alkoi olla jo aika märkänä kun edessä oli hyvän näköinen keskimittainen kova kulli, ja se kuuluu hänelle käsiteltäväksi seuraavat minuutit. Sanni aloitti painelemaan Miikan kiveksiä sormenpäidensä välissä niiden joustaessa Sannin kosketuksesta. Miika tunsi jo olemassa olevan erektion vahvistuvan entisestään, kun Sannin kauniin naiselliset sormenpäät lakattuine pitkine kynsineen painelivat hellästi munia. Miika katsoi kiihottuneena tätö toimitusta kun keskittyneen oloinen blondi hiukset ponnarilla tutki hänen intiimialuettaan. Vaikka Miika aluksi vieroksui tätä toimenpidettä, niin nyt se on jo mukavaa.

Seuraavaksi Sanni otti ilmoitti mittaavansa Miikan miehuuden mitan ottaen viivoittimen penaalistaan. Miika katsoi tyrmistyneenä tätä. Miika tunsi viivaimen toisen pään osuvan häpyluuhun ja koko kullinsa yläpinnalla viivaimen muovisen pinnan. "15cm pitkä. Keskikokoinen normaali suomalaismiehen kulli." Sanni totesi.

"Ja nyt sitten tarkistetaan se esinahka ja kulli eikös, Miika." käski Sanni samalla kun alkoi vetelemään Miikan esinahkaa taakse ja edes pikkunykäyksin ja samalla hieroen esinahkaa sivusuuntiin. Näin tasaisen hieronnan ja nykimisen yhteistyöllä Miikan terska tuli yhä enemmän esille pilkistäen esinahan alta enemmän ja enemmän esinahan ollessa pian täysin takana. Seuraavaksi Sanni infosi tutkivan terskan ja alkoi painella sitä ja tattipään painuessa Sanni kosketuksesta, alkoi Sannin pillumehut virtaamaan yhä enemmän, ja kiima nousemaan. Miikakin tunsi kuinka satsi alkoi jo olla pian lähtökuopissa munissaan.

Sanni siirtyi tutkimaan ja painelemaan Miikan kullin vartta käyden sitä lävitse juuresta terskaan sormenpäillään painellen ja tutkien virtsa-aukkoa sitä venyttelemällä ja terskaa painelemalla. Miika alkoi jo tuntea että pian ei ole paluuta ja siemenet lähtevät maailmalle hänen pusseistaan... Sannin sormenpäissä tuntui kullin sätkintä niin kuin orgasmi olisi jo tulossa erittäin pian ja Sanni irroitti otteensa. Sanni kysyi Miikalta luvan kerätä anonyymi spermanäyte valtakunnan tilastoihin. Miika nuorena heteromiehenä suostui tähän tietysti kun kuuma parikymppinen blondi lypsää näytteen hänne kullistaan.

Sanni otti Miikan kullista kiinni vetäen esinahkan ihan taakse, ja toi huulensa Miikan terskalle ja vei ne tiukasti imien terskan ylitse vartta myöden niin että Miikan terska osui jo Sannia kurkkuun Sannin päästäessä muutaman kakimisen äänen ennen kuin tottui kulliin suussaan. Sanni imi hieroen kielellään Miikan kullia posket aaltoillen tiukan ja löysän imennän väliä ja kielen hieroessa terskan eri osia kunnes Miika jo laukesi Sannin suuhun ja Sanni nieli spetmat ja päästi Miikan tunnille, ja sormetti itsensä tauolla.

0

3552

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kuka sitä naista maalittaa

        Täällä oikeasti?
        Ikävä
        200
        1546
      2. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

        Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
        Ikävä
        58
        961
      3. Anteeksipyynnöstä

        Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
        Ikävä
        140
        954
      4. Oletko päässyt minusta

        Eteenpäin?
        Ikävä
        85
        902
      5. Ei kukaan ole katsonut

        Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
        Ikävä
        53
        826
      6. Martinan tarve valehdella.

        Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
        Kotimaiset julkkisjuorut
        264
        738
      7. Tumman vihreä mercedes

        Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
        Hyrynsalmi
        10
        730
      8. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

        Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
        Maailman menoa
        338
        681
      9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

        Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
        Ikävä
        58
        674
      10. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

        "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
        Maailman menoa
        74
        666
      Aihe