Bi-kolli ajelee Helsinkiä kohti iltapäivällä alkavan töiden takia. Tänään pääsen livahtaan Vogue-gay saunaan mutta onko vinkkiä mihin voi pysäköidä ja mielellään ilmaiseksi tai halvalla (opiskelut jatkuu ja rahaa palaa).
Sitten kysymys, että onko pyyhe lantiolla niin kuin leffoissa näkee ja paneskelussa tietty pois. Vai onko paikassa niin hämärää tai pimeää että pyyhe vain kuivaamista varten.
Vogue ja pysäköinti sekä kysymys
Anonyymi
2
150
Vastaukset
- Anonyymi
Jos vapaana, niin siinä rakennuksen edessä on muutama paikka. Muistaakseni... Saunoissa ollaan ilman pyyhettä. Kalut komeasti esillä :-) Yleensä käytävillä ja baarissa on pyyhe lantiolla.
Noh eipä ole väliä mihin laitat pyyhe eikä ole mikä sääntö määrittele tuota juttua
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096926Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1014600L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa473888TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133290Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6301904- 661298
- 91269
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2021265Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551263Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481230