Palstalla rauhallista rehellisen duunarin hallitus

..... eikä vikinää kuulu. Se loppui kuin seinään olisi törmännyt!
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jokaisessa demussa on pieni viljelijä.

Äänestä

Palstan hesalainenkin hiljeni.

Äänestä

tyiuoipofyiguhojgukhilkjöluhilöjol

Äänestä

Loppu.

Äänestä

dsdsllösdölsd dlsdöldsö

Äänestä

Demarit antaa viljelijöille täyden tukensa.

Äänestä

wpowopwopc ccnopwcoppwo w cpwcopw

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

..... eikä vikinää kuulu. Se loppui kuin seinään olisi törmännyt!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu