On ärsyttävää, lun ihmiset kiilaavat jpnossa eteen
eilen illalla muutama ruotsinkielinen oli etuillut jonossa. Suomenkielinen mies oli sanonut asiasta. Miehet olivat hermostuneet ja alkaneet käydä käsiksi. Mies oli onneksi päässyt tilanteesta pois. Kukaan jonossa oleva ei ollut puuttunut tilanteeseen. Ihmetyttää ihmisten välinpitämättömyys.
etuilu jonossa
Anonyymi
1
208
Vastaukset 1
- Anonyymi
Ärsyttävää ja ajattelematonta on urheilutapahtumissa tai konserteissa, että joskus noustaan seisomaan 'kunnioituksesta' kesken ohjelman. Siis kesken ohjelman, kun kaikki eivät voi noin vain nousta, niin heiltä peitetään näkyvyys.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392371
- 47823
- 59804
Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää224661Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81587T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin7569- 47548
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16534- 62532
- 42530