Asuntoautossa

Anonyymi

Vilkuilen hermostuneesti työhuoneeni seinällä olevaa kelloa, jonka minuuttiviisari tuntuu matelevan ihan etenan lailla, ihan kuin se ei liikkuisi laisinkaan.
Mutta siinä samassa puhelimeni piippaa saapuneen viestin merksi.
Jokseenkin vapisevin käsin otan puhelimen käteeni ja luen saapuneen viestin:
- Saavuin sovitulle paikalle.
Edelleen vapisevin käsin vastaan viestiin lyhyen kuittauksen:
- Ok, olen tulossa.
Päästyäni ulos rakennuksesta, huomaankin viestin lähettäneen henkilön jo aiemmin ilmoittamien tuntomerkkien mukaisen asuntoauton seisovan juuri sovitulla paikalla läheisellä bussipysäkillä.
Jatkan edelleen kävelyäni kohti tätä asuntoautoa, tuntien kuitenkin miten jalkojani alkaa hieman heikottamaan ja jännitys nostamaan päätään, samalla kun mietin, että mitäköhän olenkaan ihan juuri menossa tekemään ja kokemaan, mitä sitä onkaan tullut tuntemattomalle miehelle luvattua.
Aivan hetken kuluttua saavunkin pysäkille ja vilkaisen hanttimiehen puolen ikkunasta sisään autoon, kuskin suuntaan. Kuski huomaakin minut ja viittelöi minut avaamaan oven.
Avaan vapisevin käsin oven, jolloin kuskin suu vääntyy maireaan hymyyn ja kuski toteaa:
- Moro. Tulithan sinä kuten sovittiin. Hyppäähän vain rohkeasti kyytiin.
Nielaisen kurkkuuni nousevan palan ja vastaan vapisella äänellä kuskin iloiseen tervehdykseen, nousten sitten autoon.
Kuski suuntaakin saman tein kulkumme ennalta sovitun marketin suuntaan. Matka tuntuu kestävän miltein ikuisuuden vaikka siihen ei todellisuudessa mene vajaata kymmentä minuuttia enempää.
Emme puhu kuskin kanssa yhtään mitään, koska olen kuin transsissa, syventyneenä omiin ajatuksiini, miettien entistäkin enemmän, että mitä olen ihan juuri kohta tekemässä.
Kuskini kurvaakin samalla hetkellä sovitun marketin parkkipaikalle, ja ajaa sen syrjimpään nurkkaukseen sammuttaen sitten auton moottorin.
Jännitykseni tuntuu nousevan vain entisestään, kun havahdun kuskin toteamukseen:
- Noh, vieläkös olet halukas ja valmis kokemaan sitä mitä varten sinut kyytiin noukin ja tänne tulimme?
Nielaisen itsekseni mutta totean kuitenkin:
- Kyllä, olenhan minä edelleen valmis siihen mistä olemme viestitelleet.
- Ok, hyvä juttu, kuski toteaa ja jatkaa:
- Siirrytäänhän sitten tuonne makuutilojen puolelle.
Kuski nousee penkiltään ja suuntaa asuntoauton peräosaan jossa sijaitsevat ihan hyvän kokoiset makuutilat, ihan parivuoteineen.
Nousen itsekin penkiltäni ja menen kuskin perässä auton perälle.
Tuntuu edelleenkin siltä, että olisin aivan kuin unessa mutta kuitenkin valveilla, koska kun kuski alkaa omia vaatteitaan vähentämään, alan itsekin niin tekemään.
Ihan miltein sillä samalla hetkellä olemme kumpainenkin aivan täysin alasti, mitä nyt itselleni ainakin jäi sukat jalkaani.
- Tulehan nyt sitten tänne sängylle ihan kiltisti... saat ne sukat jalkaasi jättää jos haluat, kuski toteaa hieman naurahtaen, kun huomaa kuinka vilkaisen alaspäin jalkoihini sukkiani ihmetellen.
Nousen auton peräosan parivuoteelle kuskin viereen ja katson häntä hieman kysyvä ilme kasvoillani.
- Asetuhan vain siihen keskelle sänkyä silleen sopivasti kontillesi, peppusi tänne minuun päin, kuski toteaa rauhallisella ja rauhoittavalla äänellä.
Teen kuten pyydetään, vilkaisen taakseni ja siinä samassa huomaankin kuinka kuski on ottanut yöpöydän laatikosta liukkarituubin ja pusertaa siitä aimo määrän liukkaria käsilleen, painaen miltei samantein liukkarista kiiltelevän sormensa peppureiälleni, sitä hellästi hieraisten kunnes alkaa painamaan sormeaan hitaasti peppureikääni sisään.
Tämä tunne on aivan käsittämätön mutta se ei kuitenkaan satu millään muotoa.
Siinä samassa kuski vetää sormensa pois pepultani, ja pusertaa suoraan tuubista hieman lisää liukkaria reiälleni, hieraisten sitä myös hieman jo täydessä seisokissa olevalleen kalulleenkin.
Havahdun siihen, etten ollut edes huomannut saati tajunnut, että kuinka tämän kuskin kalu on yhtäkkiä nousut täyteen seisokkiinsa.
Kuski siirtyy hieman lähemmäs, ottaa käsillään määrätietoisen otteen lantioiltani, ja alkaa painamaan tätä seisovaa kaluaan hitaasti mutta varmasti peppuuni sisään.
Hitaasti peppuuni uppoava kalun tuottama paine saa minut huokaisemaan syvään. Sisääni sentti sentiltä porautuva kovana seisovan kalun aiheuttama tunne on entistäkin käsittämättömämpi.
JATKUU...

2

2860

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hetken kuluttua tunnenkin miten takanani olevan miehen lantio ja kivekset painautuvat peppuani vasten, kun mies on saanut painettua kalunsa aivan juurta myöten peppuuni.
      Peppuni on nyt aivan täynnä tätä tuntemattoman miehen kovaa kalua.
      - Eihän sinua vain satu? kuski kysyy rauhoittavalla äänellään.
      - Ei satu, vastaan.
      - Oikein hyvä, kuski toteaa ja jatkaa:
      - Sillä nyt alat sitten tätä kovaa aisaani ihan toden teolla saamaan...
      En kerkeä tätä asiaa sisäistämään saati kuskille mitään siihen vastaamaan, kun tunnen kuinka mies alkaa vetämään kaluaan hitaasti ulospäin pepustani, vain painaakseen sen samantein sinne takaisin.
      Hitaasti mutta varmasti kuski alkaa tätä liikettään nopeuttamaan ja tahtiaan kiihdyttämään, kunnes aivan hetken kuluttua hän nai minua jo todella hyvällä tempolla ja vauhdilla, hänen kalunsa soutaessa liukkarin liukastamassa pepussani, irstaan litinämäisen äänen sitä säestäessä ja miehen pallien tämän tästä peppuani vasten läiskähtäessä.
      Tämä tuntematon mies nai minua täysin omaan tahtiinsa, hieman huohottaen, kunnes hän aivan yht’äkkiä toteaa ääneen:
      - Ai niin... Reiska hei, me ollaan täällä jo täydessä touhussa, joten tules sinäkin...
      Säpsähdän aivan totaalisesti kun asuntoauton vessan ovi aukeaa ja sieltä astuu esiin toinen, aivan yhtälailla minulle tuntematon mies.
      Siis mitä tämä oikein tarkoittaa, mietin itsekseni. Eihän mistään tällaisesta ollut mitään puhetta saati että siitä oltaisiin mitään sovittu.
      Siinä samassa huomaan, että tämä Reiskaksi kutsuttu mies onkin yhtälailla täysin alasti edessäni ja hänen kalunsa on jo puoliseisokissa.
      - Eihän sinua kait haittaa, että kutsuin tuon Reiskankin mukaan karkeloihin? kuski kysyy jokseenkin ivallisesti.
      - Eipä kait se haittaa, saan vastattua, kun kuski jatkaa edelleen peppuni naimista.
      - Hyvä juttu, kuski toteaa.
      Ja siinä samassa tämä Reiska onkin ihan siinä kasvojeni edessä ja heiluttelee puolikovaa kaluaan mairea hymy kasvoillaan.
      Kuin sanattomasta sopimuksesta avaan suuni ja Reiska tuo kalunsa sitä lähemmäs. En todellakaan tiedä mitä minun pitäisi sille tehdä, joten alan sitä nuolemaan ja imemään kuin tikkaria. Ja ilmeisesti teen jotain ihan oikein koska tunnen miten tämä suussani oleva Reiskan kalu kovenee entisestään.
      Olotilani on mitä epätodellisin mutta sitäkin kiimaisempi, kun siinä samassa huomaankin makuutilan seinällä miltei koko seinän levyisen peilin.
      Saan käännettyä katsettani sen verran peilin suuntaan, että näen tämän todella irstaisen tapahtuman, ja sisäisten sen todellisuuden.
      Siinä minä sinänsä raavas mies olen kahden yhtä raavaan miehen välissä kontillani, ja toisen miehen kalu jatkaa soutamistaan kovana pepussani, ja toisen miehen kalu jatkaa kovenemistaan suussani...
      Näen myös tästä peilistä kuinka omakin kaluni on jo puoliseisokissa ja heiluu kuskin työntöjen tahdissa...
      ----------------------------------------
      Taitaa olla aika utopista toivoa, että tällaisen kaverusparin jostain ihan oikeasti löytäisi...
      t: M45-utelias-Tre

    • Aivan mahtava tarina ja varsinkin tuo tapahtumien ympäristö tekee siittä melko kutkuttavan. :P

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      351
      1031
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      69
      711
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      36
      619
    4. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      39
      557
    5. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      39
      532
    6. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      523
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      318
      491
    8. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      74
      458
    9. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      22
      449
    10. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      19
      441
    Aihe