Pogosta vs. Finlandia

Millainen on Pogostan latuprofiili verrattuna Finlandia-hiihtoon? Onko mäkisempi, yhtä tasainen vai helpompi?
3954
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eikö kukaan ole muka hiihtänyt molempia nykyisillä reiteillä?

Äänestä
  • kyseisten tapahtumien nettisivuilla katsomassa latuprofiilit?

    Äänestä

  • kävisit kirjoitti:

    kyseisten tapahtumien nettisivuilla katsomassa latuprofiilit?

    AHAA, nyt pogostan sivuille olikin ilmestynyt latuprofiilit, niitä ei vielä pari päivää sitten ollut siellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiihtelijä kirjoitti:

Millainen on Pogostan latuprofiili verrattuna Finlandia-hiihtoon? Onko mäkisempi, yhtä tasainen vai helpompi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu