Paras konsertti jossa olen koskaan ollut.Naisella on ääntä!
Konsertti oli mahtava!
6
1161
Vastaukset
- siis mikä
Naisella oli ääntä. Tarkoitatko Karita Mattilaa?
- jaag
aivan uskomattoman typerä..
- mollu.
oli se show todella upea ja ääni ylettyi niin kauniisti saliin...ja oli vielä kaiken lisäksi hauskakin...
olisipa janis joplin vielä elossa...se on paras..- survivor chick
joo oli aivan tosi upea elämys koko keikka.
mahtava esiintyjä ja sika hyvä huumori, hyviä vitsejä oli!! hehee :) livenä laulo melkeinpäs paremmin kuin levyillä ;) - uudestaan
survivor chick kirjoitti:
joo oli aivan tosi upea elämys koko keikka.
mahtava esiintyjä ja sika hyvä huumori, hyviä vitsejä oli!! hehee :) livenä laulo melkeinpäs paremmin kuin levyillä ;)konsertoimaan suomeen. Oli mahtava keikka.
Ainut naislaulaja, joka iskee mun tajuntaan! Ihan sekona olen kuunnellut sen levyjä jo monta viikkoa.......... - poika 14 v.
uudestaan kirjoitti:
konsertoimaan suomeen. Oli mahtava keikka.
Ainut naislaulaja, joka iskee mun tajuntaan! Ihan sekona olen kuunnellut sen levyjä jo monta viikkoa..........se on kyllä aivan uskomaton. oon poika 14 vee ja rakastan sitä. sen ääni ja koko keikka oli sillon upee. ja vielä hauskakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?972018- 981478
- 1121187
- 771075
- 1211062
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57903- 51877
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis58836- 36822
- 33723