African Princess

Kotun alueella, African Princess - hotellissa asustelleet, kertoisitteko kokemuksia. Marras-joulukuun vaihteessa viikoksi menossa, kuuskymppinen pari. Viime helmikuussa olimme kaksi viikkoa Sunprime Tamala Beachissa.
1249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei, oltiin tammikuussa - kiva hotelli ja allasalue. Meillä oli huone josta suora pääsy altaaseen. Jos haluatte nauttia auringosta omalla terassilla, pyytäkää sellainen etukäteen koska yhden rivistön (ravintolaa vastapäätä) olevat huoneet varjoisalla puolella. Ravintolassa aamiainen ok, mutta illallisbuffa ei niinkään (ravintoloissa sai parempaa)
Mukavaa lomaa teille! Ollaan itsekin taas marraskuussa lähdössä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kotun alueella, African Princess - hotellissa asustelleet, kertoisitteko kokemuksia. Marras-joulukuun vaihteessa viikoksi menossa, kuuskymppinen pari. Viime helmikuussa olimme kaksi viikkoa Sunprime Tamala Beachissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu