Pelle kamala

Voi luoja,mitä sattunu,toivottavasti ei pojalle jääny traumoja. Ihan kauheeta. Kuka sit lieneenkäänn,toivon mukaan jää kiinni ja kunnon tuomio. Voimia siulle poika.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ettei vaan liittyis siihen että "poika" perusti kilpailevan ryhmän Imatra FBryhmälle. Porukkaa on paljon siirtynyt sinne.

Äänestä
  • Politiikka ryhmäkö?

    Äänestä

Tuntomerkit viittaisivat demari puolueen jäseneen.

Äänestä

Tuollaisten takia kannan aina asetta mukana..

Äänestä

niin mullakin on ladattu ase aina mukana, puntissa

Äänestä
  • Eli sellainen derringer tai joku pikku Haenel. Vai puhaltaako vaan pikku tuhnauksen kuumaa ilmaa löysästä letkusta?

    Äänestä

  • Pelleily on berberistä!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voi luoja,mitä sattunu,toivottavasti ei pojalle jääny traumoja. Ihan kauheeta. Kuka sit lieneenkäänn,toivon mukaan jää kiinni ja kunnon tuomio. Voimia siulle poika.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu