Toisaalla sanottiin isis-terrorismin syntyneen vain tietyn uskonnon piirissä. Se on totta, samoin naisten kivittäminen elävältä.
Tämänkö haluatte Suomeenkin?
Samoin tämä :
"Sukuelinten silpominen sisältää aina valtavia riskejä. Hyvin usein toimenpide aiheuttaa pysyviä vammoja sekä henkisesti että fyysisesti. Se saattaa aiheuttaa hallitsematonta verenvuotoa, kroonisia kipuja sekä vakavia infektioita."
Mikä uskonto kyseessä?
Anonyymi
2
147
Vastaukset 2
- Anonyymi
Muhamettisislumiini. Se katos meinaa ottaa lopulta voiton. Tuhota ja hävittää pitäs kuitenkin ensin.
Ilosinta muistaa mikä ei koskaan häviä.- Anonyymi
tuleeko meillekin tuo uskonto nyt kun ollaan nii myötämielisii
ja nii suvaitsevaisii silpomisille, raiskauksille ja laiskana lötköttelylle, rahaa annetaan käteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l2981016Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni61827- 65748
- 67691
- 69674
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et39658- 43560
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona33546- 48497
- 40495