Eli kaikille palstan bodareille (miehille ja naisille) aion järjestää punttimiitin. Se järjestetään 1.5. Hyvinkäällä. Ohjelmaan kuuluu salitreeniä ja yhteistä illanviettoa. Ilmoittautukaa REKISTERÖITYNEET käyttäjät, jos olette kiinnostuneita tulemaan!
Punttimiitti!
Läskisontiainen
2
654
Vastaukset
- Iso Mies
Mä tuun Poutiainen sinne..Piffaatsä safkat ja viinat??Saaks sua vetää ihan kunnolla turpaan sit illanpäätteeks??
Hei, tos on kyl ideaa..laitatko läskiruikku privaa mulle? - Bodari mä oon
Ettekö te pellet mitään älyä? Siellä foorumilla uhoojat ovat täysiä pellejä! Oikeat bodarit katos tekee treeninsä fiksusti ja juttelee foorumeilla mukavista asioista, eivätkä uhoa siellä foorumeilla.
Joo, mä tuun, voinko vetää sua turpaan sitten illanpäätteeksi? Ota noita nenäliinoja ja laastaria mukaan, ettei nenäsi pääse tippumaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2902847- 2081121
- 751033
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti167947- 66868
- 65822
Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?
Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.93723Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?20676- 65665
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?57578