Vaihdetaan Major 57

Majori diesel ykstoimisella etukuormaajalla
Pieneen traktoriin tai zetor 25a menis kaverille
Itse tarvisin autotalliin mahtuvan kone vantaalla
3937
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

paljo pyydät siitä majorista suoralla?

Äänestä
  • Vaihto olisi paras vaihtoehto ei ole raato Majori
    Kytkin uusittu Kaikki tiivisteet akselit ym
    kone timmissä kurmaaja nostaa vaikka tyhjäkäynnillä takapään ilmaan eli melkein
    valmis tietenkin ei tiputtele alleen
    en ota pikku raatoa vaihdossa suorallakin
    ehkä myyn jos löydän jotain????
    Tässä osoite ([email protected])

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Poro kirjoitti:

Majori diesel ykstoimisella etukuormaajalla
Pieneen traktoriin tai zetor 25a menis kaverille
Itse tarvisin autotalliin mahtuvan kone vantaalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu