Ville ajaa "poikkeavat"hulluiksi ja raivon valtaan noilla jeesus puheillaan. Villellä on moraali ,noilla joillakin ei ole. Ville ärsyttää noita joitakin todella paljon, ja se on kiva juttu. mukava seurata. . . Hyvä ville !!
Jeesus - Ville
11
144
Vastaukset
- Anonyymi
Ville rules! hajottaa noiden kevinien päät :0) poikkeavat vinkuu, ja ville rules !
- Anonyymi
Twerkkaus ja stripaaminen ovat melkein sama asia. haetaan miesten huomiota. Näinhän se on. humppa ja jenkka ovat tansseja. Ei twerkkaus.
- Anonyymi
Siinä näkee jokainen miten vaikea on sulattaa toista ihmistä. Pitäisi olla hyväksyntää molemmin puolin.
Saa nähdä miten ajan mittaan käy, tuleeko kenellekkään suvaitsevaisuutta vai ei. - Anonyymi
Jos todella uskoo että leivänpaahtimeen koskeminen parantaa mahakivun niin voihan se parantaakin.
Elimistön endorfiinituotanto kasvaa ja kipu lievenee. - Anonyymi
Jeesus ei paranna vaan usko että jeesus parantaa.
- Anonyymi
Onko Ville tämän ajan Niilo Yli-vainio?
- Anonyymi
Niilo kaatoi tönäisemällä otsasta.
- Anonyymi
Käsilläparantamisen teho perustuu myös siihen että kosketus voi tuottaa mielihyvää mikä lisää elimistön endoprfiinituotantoa. Endorfiinit poistaa kipua.
- Anonyymi
Normaalimpaa twerkkauskin on housut jalassa, kuin nuo hirveät narubikinit, pelkkä naru persevaossa. Selluliitit pursuu, bakteerit ja eritteet leviää joka paikkaan.
- Anonyymi
Tarina istuu usein ruokapöydällä, yök yök.
- Anonyymi
"Tyttöjen pitää näyttää koko peppu, ja vielä vähä hetkuttaa.
Minä olen nainen,, mutta en halua telkussa koko kehoani esitellä yleisölle.
Haluan yksityisyyttä, mutta ehkä olen erilainen ihminen.
Mutta ne henkilöt jotka tähän ohjelmaan hakevat haluavat huomiota ja vähän välittävät siitä mitä tuli jaettua.
Mutta uskon että suurin osa suomalaisista ei häpäisisi itseään eikä sukuaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent322565Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks1692549Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?
Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär561813En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis1011469Kuka tekee näitä aloituksia
jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa281215Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina1831159viikonloppu lähestyy
ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu12880Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa61842Ei rakennuslupaa
Eihän hyvinvointitalon työmaalla tehdä luvattomia ja keskeytettyjä töitä pimeyden turvin?83821- 60731