Harmi juttu, että jotkut nettipeikot häiriköivät täällä meitä lukijoita massapostauksillaan. Silloin tällöin käyn täällä tarkistamassa, onko jotain mielenkiintoista tarjolla. Joskus tekee mieli kirjoittaa itsekin, kertoa kuinka me vaimon kanssa toteutamme seksuaalisuuttamme, niin kuin nuoret nykyisin sanovat.
Meillä on ollut vaimon kanssa pitkä ja luottamuksellinen avioliitto, jossa kumpikin voi avautua tarpeistaan ja toivoa niiden täyttämistä. Niinpä vähä vähältä on vaimo, joka muutenkin on ollut varsin itsenäinen ja tahtova, päässyt toteuttamaan yhden salaisimmista haaveistaan. Se olikin niin villi haave, että hiukset nousivat pystyyn.
Eikä ainoastaan yhden kerran. Ja minulla on tunne, että kohta olisi taas ”riihen aika”. Niin nätisti vaimo sitä meidän kahdenkeskisissä puheissamme kutsuu.
Vaimo on näet toivonut, että minä taitavana netinkäyttäjänä etsisin ja järjestäisin hänelle seurustelutaitoisen vieraan miehen. Ei se mikään helppo juttu ole, mutta virheistä viisastuu ja oppii olemaan hätäilemättä, varaamaan aikaa.
Sitä aikaa pitää osata varata tapaamiseenkin. Eihän lämpimään yhteiseen tunnelmaan tuosta vaan sormia napsauttamalla päästä. Pitää tuntea naisen sielunelämää, varmistaa illan isäntänä, että vieraskin on samalla aaltopituudella.
Tutustutaan, tutustutaan sillä lailla sopivasti, vähän kerrallaan. Jossain vaiheessa vaimo onkin jo valmis riisuutumaan, katsomaan millaisen vaikutuksen vieraaseen tekevät paljaat tissit ja pitsiset pikkupöksyt uhkean kypsän naisen yllä. Ne ovatkin varsinaiset pyydykset.
On aika heittää meidän miestenkin kokonaan alasti. Se oli aika outoa ensimmäisellä kerralla, mutta samalla helpotti. Nyt ei ollut enää paluuta, ja samassa yhteisessä veneessähän me olimme kaikki kolme.
Niin vaimo päästi meidät pelloilleen, oli valmis vastaanottamaan huomiota. Näykkäilimme ja imimme nännejä ja hyväilimme vatsaa ja reisiä. Tuuhea aviollinen tussu odotti vieraan uteliaita silmiä ja hellästi poimuja tutkivia sormia. Kun häpy oli märkä, herkäksi turvonnut, häpyhuulet saaneet tumman, valmiudesta kertovan violetin vivahteensa, oli aika toteuttaa vaimon kainosti mutta rohkeasti esittämä toivomus, riihen puinti.
Vaimo kierähti sängylle nelinkontin, ja vielä kerran käytiin läpi vapaina riippuvat rinnat, kauniisti kaartuva selkä ja naintipaikka pakaroiden alta. ”Kylläpä on romanttista”, vieras henkäisee, kun asettautuu vaolle, vaimon avuliaan käden ohjaamana.
Ja eihän sitä voi kuin ihastella. Vaimo on lujasti vartaassa, antautumassa vieraan miehen himolle ja paljaalle kalulle, avioliiton ulkopuoliseen siemennykseen.
Riihen puinti
Anonyymi
3
3331
Vastaukset
- Anonyymi
Lopuksi junalla Riihimäelle?
- Anonyymi
Ja sitten heräsit päästämään kissaa pöydälle
- Anonyymi
Kyllä tekisi mieli päästä puimaan, oikein hyvältä kuulosti.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353