Frenulum kipeä! apua

Anonyymi

Morjes elikkä pari viikkoa taaksepäin kun tuli runkattua niin tunsin kipeän ns nipistyksen terskassa jonka jälkeen sattui vetää esinahkaa taaksepäin. Frenulumista tuli vähän verta jonka jälkeen annoin olla pari viikkoa ja laitoin kortisoonia. Oli muutaman viikon kunnossa ja seuraavaksi kun masturboin niin tunsin pienen nipistyksen ja siinä oli ihan pikkuinen haava mutta verta siitä ei tullut. Lepo asennossa ei satu ollenkaan. Onko kellekkään muulle käynyt näin? Minulle arka-aihe ja en haluaisi mennä napsimaan tuota jännettä poikki lekurille.

7

1499

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kortisoni ei siinä paikassa ole hyväksi. Usein tuollainen paranee itsestään. Jos vaiva ei uusiinnu ja kaikki toimii, ei syytä huoleen

      Mutta jos frenulum on kipeä aina runkkaamisen tai seksin jälkeen, niin se kannattaa ilman muuta korjauttaa, eikä kärvistellä. Operaatio on todella nopea ja yksinkertainen ja lääkärit hoitavat niitä jatkuvasti. Ei mitään ihmeellistä tai noloa ole siinä.

    • Anonyymi

      Omalle kullille riittää käsittely, missä ei ala vuotaa verta. Hellemmät otteet käyttöön!!!!!

      • Anonyymi

        Veneilijät vetää käteen!


    • Anonyymi

      Paranee kun peset 2-3 kertaa saippialla ja huuhtelet.

      Koeta keskittyä ja löytää tyyli keskittyä. Mun ei tarvi kuin hieman ja miettiä , tai katsella kaunista kuvaa, lähinnä navan seutua ja alavatsaa ja hieroa nii se tapahtuu. 79v.

    • Anonyymi

      Runkkasin niin terskan viereen iho rikki ja verestää :(

      Ukkonen

    • Anonyymi

      Käy korjaamassa pois, tulee toistumaan.
      Rouvasi innostuessaan ratsailla voi se revetä pahasti jolloin korjaaminen on vaikeampaa

    • Anonyymi

      Onanoi vain eteenpäin, ei käy kipeää.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      105
      1810
    2. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      54
      1610
    3. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      45
      1270
    4. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      23
      1010
    5. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      177
      875
    6. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      810
    7. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      48
      762
    8. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      201
      723
    9. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      16
      723
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      41
      678
    Aihe