Frenulum kipeä! apua

Anonyymi

Morjes elikkä pari viikkoa taaksepäin kun tuli runkattua niin tunsin kipeän ns nipistyksen terskassa jonka jälkeen sattui vetää esinahkaa taaksepäin. Frenulumista tuli vähän verta jonka jälkeen annoin olla pari viikkoa ja laitoin kortisoonia. Oli muutaman viikon kunnossa ja seuraavaksi kun masturboin niin tunsin pienen nipistyksen ja siinä oli ihan pikkuinen haava mutta verta siitä ei tullut. Lepo asennossa ei satu ollenkaan. Onko kellekkään muulle käynyt näin? Minulle arka-aihe ja en haluaisi mennä napsimaan tuota jännettä poikki lekurille.

7

1497

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kortisoni ei siinä paikassa ole hyväksi. Usein tuollainen paranee itsestään. Jos vaiva ei uusiinnu ja kaikki toimii, ei syytä huoleen

      Mutta jos frenulum on kipeä aina runkkaamisen tai seksin jälkeen, niin se kannattaa ilman muuta korjauttaa, eikä kärvistellä. Operaatio on todella nopea ja yksinkertainen ja lääkärit hoitavat niitä jatkuvasti. Ei mitään ihmeellistä tai noloa ole siinä.

    • Anonyymi

      Omalle kullille riittää käsittely, missä ei ala vuotaa verta. Hellemmät otteet käyttöön!!!!!

      • Anonyymi

        Veneilijät vetää käteen!


    • Anonyymi

      Paranee kun peset 2-3 kertaa saippialla ja huuhtelet.

      Koeta keskittyä ja löytää tyyli keskittyä. Mun ei tarvi kuin hieman ja miettiä , tai katsella kaunista kuvaa, lähinnä navan seutua ja alavatsaa ja hieroa nii se tapahtuu. 79v.

    • Anonyymi

      Runkkasin niin terskan viereen iho rikki ja verestää :(

      Ukkonen

    • Anonyymi

      Käy korjaamassa pois, tulee toistumaan.
      Rouvasi innostuessaan ratsailla voi se revetä pahasti jolloin korjaaminen on vaikeampaa

    • Anonyymi

      Onanoi vain eteenpäin, ei käy kipeää.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 134
      1712
    2. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      215
      1110
    3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

      Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      171
      805
    4. Olen Aito Narsisti

      Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
      Sinkut
      258
      612
    5. 33
      561
    6. Outo liikkuja

      Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
      Ähtäri
      11
      524
    7. Mara puhuu narsuista

      Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      519
    8. PÄIVÄN KYSYMYS

      Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
      Kajaani
      205
      507
    9. Onko tämä meidän yhteys

      Vähän liian vaikeaa? Joskus voimakkaatkaan tunteet ei riitä.
      Ikävä
      41
      456
    10. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

      Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
      Puolanka
      18
      433
    Aihe