Saunassa kiihotus

Anonyymi

Mite moni käy äidin/äitipuolen kaa saunassa. Mä käyn oon 14 ja käyn äitipulen kaa. Sil on tosi isot ja pitkät ja alapääst kaikke heltat näkyy ku poslari. Mul tosi vaikeet ku seisoo mut haluun silti olla. Äitipuoli kyl huomaa mut ei välitä.

18

6242

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oletko sen kanssa ihan kahdestaan saunassa ?

      • Anonyymi

        Josku käyn iskän kaa ja äitipuoli tulee kohta kans. Jos iskä töis nii käyn äitipuolen kaa. Kaks kertaa ollu sen tyttökii eli mun siskopuli. Se ei asu meil on 18. Sil ei yhtä isot mut poslari. Pestään selät ja mul seisoo mut äitipuoli vaa katto ja hymyilee. Kerra se pesi kyykys poslaria ja katteli mun kullii. Mult meinas tulla ku seisoin sen ees.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Josku käyn iskän kaa ja äitipuoli tulee kohta kans. Jos iskä töis nii käyn äitipuolen kaa. Kaks kertaa ollu sen tyttökii eli mun siskopuli. Se ei asu meil on 18. Sil ei yhtä isot mut poslari. Pestään selät ja mul seisoo mut äitipuoli vaa katto ja hymyilee. Kerra se pesi kyykys poslaria ja katteli mun kullii. Mult meinas tulla ku seisoin sen ees.

        Äiti pesi itseään istuen jakkaralla, pyysi pesuaina pulloa käännyin näki seisovan kalun nenänsä edessä tarttui siihen ei puhunut mitään runkkasi sen tyhjiin lensi rinnoille ja kaulalle pyysi suihkun ja virutteli pois spermat nauroi se on hyväksi iholle.
        Nousi seisomaan istuin jakkaralle, äiti pesi hiuksiaan seisoi vieressä katsoin pillua otin kiinni pakaroista ja suutelin pillua äiti yritti perääntyä sanoin minä kans ja jatkoin äiti sanoi et sitten kerro ja levitti jalkoja äiti hinkkasi pillua naamaa vasten otti suihkun oli pakko lopettaa suihkutti piilluun ja tärisi suihkutti minun naamamnkin nauroi pitää työmies pestä.
        Odotan miten saan jatkoa haaveilleni


    • Anonyymi

      Mulla on iäkäs ystävätär joka käy edelleen ajoittain poikansa kanssa saunassa, poika on n. 30v. Joka perheessä on omat systeeminsä saunomisessa, ei voi verrata muihin. Ja joskus on sanottu että sauna on ainoa paikka jossa naiset ja miehet voivat olla alasti keskenään ilman mitään seksuaalista kiinnostusta. Toi alottajan juttu kyllä vähän outo kun kiihottuu äitipuolestaan, tai sitten se on vaan sitä teini-ikää. Silloin alkaa muutenkin vastakkainen sukupuoli kiinnostaa.

    • Anonyymi

      käytkö siskopuolesi kanssa saunasa ollenkaan ja onko ollut toimia sen häpyhuuliien väliseen toimintoon

      • Anonyymi

        en käy ku se ei asu meil vaa kaks kertaa käyty. Peittelin vaa kokoaja ku hävetti et seisoo. Äitipuolen kaa ei nii hävetä. Onks muil samanlaist vai millast??


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        en käy ku se ei asu meil vaa kaks kertaa käyty. Peittelin vaa kokoaja ku hävetti et seisoo. Äitipuolen kaa ei nii hävetä. Onks muil samanlaist vai millast??

        Eihän tuo ihme jos Äitipuolelle seisoo kun näkee sen alastomana, kun mulla seisoi Äidillekin kun se tuli yllättäin mun perässä saunaan kesämökillä kun Isä oli lähtenyt kavereittensa kanssa purjehdukselle ja eikä me olla yhtä aikaa saunattu vuosiin. Näin sen tissit ja tussun ja se viimeksimainittu oli todella hyvän näköinen. Yritin peitellä mutta Äiti huomasi, sanoi vain että terveestihän tuo pelaa sulla.
        Jälkeenpäin ajattelin että olikohan se tahallinen testaus, että onko hänen poikansa hetero vai homo.
        Myöhemmin vähän harmitti kun en saanut kysyttyä, että Äiti anna minun yhesti työntää. Oon 14.


    • Anonyymi

      Ihan normaalia et seisoo murrosiässä. Mullakii varmasti seisois sun tilalla.

    • Anonyymi

      Jaahah, taas on peräkammarinpojat vauhdissa. Ovat nähneet tuollaisia unia ja nyt haluavat jatkaa tunnelmointia.

    • Anonyymi

      En ole naispuolisten sukulaisten kanssa käynyt aikoihin, mutta erään tuttavan perheen kanssa olen ja kerran kiihotuin aika nolosti, kun olin heidän 2 teinityttären kanssa kahden hetken aikaa lauteilla.
      Molemmat olivat aika lailla estottomasti paikat esillä lauteilla ja erehdyin katsomaan hieman liian kauan ja liian tarkkaan toisen pillua, vaikka ei olisi tietenkään pitänyt, ja helvatinmoinen seisokkihan siitä tuli ja kiihotus muutenkin.
      Olivat kanssa jotenkin nolostuneita kasvot punoittaen, mutta katsoivat kyllä myöskin kiinnostuneinakin mun erektiota.
      Kysyivätkin vielä, että olenko ikinä runkannut ja kun vastasin myöntävästi, niin toinen heistä kysyi, ett ä voisinko/haluaisinko runkata nyt?
      No ei siinä oikein muu auttanut ja vielä kun tiesin jo muutenkin, ettei mun muna laskisi itsekseen alas, joten annoin mennä. Katselin vielä vuorotellen kummankin pillua ja kuvittelin kaikkea niihin liittyvää ja sitten multa tulikin.
      Siinä vaiheessa olivat kyllä vähän hyi helvetti, kun spermat lensi pitkässä kaareessa lauteille, mutta saivat nyt ainakin mitä halusivat.

    • Anonyymi

      Oon joskus käynyt äitipuolenkin kanssa ja ihan ok on sujunut.
      Taitaa joskus vähän esitelläkin itseään, siltä ainakin tuntuu, kun hän istuu joskus lauteilla jalat vähän turhankin levällään tai on sitten pari kertaa kumartunut noukkimaan jotain lattialta tai peseytyessä kumartunut puunamaan jalkojaan peppu muhun päin.
      Oon sitten runkannut jälkeen päin, kun hän on ihan ok-näköinen ja kyllähän se pillu aika kiihottavalta näyttää muutenkin.
      Hänellä on myöskin tytär edellisestä suhteestaan ja hänen kanssaan ollaan joskus kahdestaankin saunassa ja se on kivaa. On kyllä vähän kuin Serranon perhe-sarjasta, mutta ei kai siinä mitään, kun ei olla sukua keskenämme.
      Hän katseli mua jotenkin metkasti olkansa yli erään kerran, kun oli menossa alasti löylyihin ja hänellä on vielä helvetin hyvännäköinen peppu. Ja muutenkin..
      Eräässä vaiheessa en sitten malttanut enää, vaan sain aika helvetinmoisen erektion kun olin vilkuillut häntä muutenkin koko ajan ja oli pakko kysyä et voitasko me tehdä jotain tai saisinko mä ainakin koskee häneen.
      No meni kyllä aika pornoiluksikin vähän, kun aloimme lauteilla jo puuhastelemaan ja sitten homma jatkui loppuun asti pesutiloissa.

    • Anonyymi

      Kaikki viestit ovat aikuisten luusereiden kirjoittamia.

      • Anonyymi

        Ja tätä ketjua seuraavat ainoastaan aikuiset luuserit. Eikö?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja tätä ketjua seuraavat ainoastaan aikuiset luuserit. Eikö?

        Sitä en tiedä mutta kirjoitukset ovat selvästi jonkun aikuisen fantasioita.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sitä en tiedä mutta kirjoitukset ovat selvästi jonkun aikuisen fantasioita.

        Kuinka niin?


    • Anonyymi

      Käytiin erään tuttavaperheen kanssa porukalla saunassa jokin aika sitten ja satuin kiihottumaan tuttavaperheen äidistä aikalaillakin.
      Sain onneksi pidäteltyä sen verran, etten saanut seisokkia muiden nähden, mutta tuli kiire vessaan ja siellä oli pakko runkata.
      Hänen pillunsa näkyi selvästi, kun istui ylimmällä lauteella jalat hieman levällään ja hän on aika rintavakin vielä, niin en tarvinnut muuta, oli häivyttävä kiireesti "pissalle" tai olisin saanut seisokin väkisin.

    • Anonyymi

      Käyn äitipuolen kaa saunassa. Se on aika lihava ja isot tissit. Nyt ruvennut vähä ällöttää kun äitipuoli raskaana mut en halua lopettaa saunomista. Iskä taas reissutyössä nii ollaan ihan kaksin.

    • Anonyymi

      Tulin saunasta luulin että olen yksin, kalu oli kaarella kun ajattelin äitipuolta. Sinikka oli tullut kotiin kävelin käytävää Sinikka tuli vastaan hävetti laitoin käden kalun eteen Sinikka nauroi jos on noin komia älä peittele ja sanoi heti olisin tullut jos tiesin että olet saunassa, kerroin hätä valeen tulin hakemaan juomaa, ai näitä minun siidereitä, istuppa niin juodaan yhdet. Istuin kalu kovana Sinikka laittoi ruuat jääkaappiin ja joi siiderin melkein kerralla ja meni makuuhuoneeseen otin toisen siiderin ja olin lähdössä kun Sinikka huusi odota minua.
      Sinikka oli alasti nännit pitkinä ja pieni tupsu pillun päällä, mentiin saunaan istuin heti lauteille Sinikka virutteli itseään ja kumarteli kalu oli jo kireänä kun nousi lauteolla pää kävi lähellä kalua. Sinikka istui ja joi siideriä katahti ja kysyi haaveiletko minua koskaan, olin hiljaa ja vastasin haaveilen, mitä haaveilet?

      Sanoa töksäytin sun rintoja Sinikka kääntyi no tässä ne on, imaisin heti Sinikka huokasi en minä tätä tarkoittanut vaan että katso minua, Sinikka ei saanut minua rinnoista irti imin vuorotellen Sinikka työnteli pois työnnin sormia pilluun tunsi kuinka liukas oli Sinikka pääsi alalauteille nousin nopeaan ja pääsin haarojen väliin imin nännejä väkisin yritin lähelle ja sain laitettua kalun pillun suulle tyrkkäsin voimalla Sinikka sanoi isoon ääneen EIIIH ET SAA liikutin kalua nopeaan Sinikka työnteli pois huokasi sinä raiskaat ET SAA.
      Hieroin samalla pillua Sinikka huokasi älä sieltä älä, tilanne oli Sinikalle niin uusi ja erilainen alkoi vapista huokasi en saisi en saisi liikuin koko ajan Sinikka kiljui ime ime rintoja ja antoi pillua vapaasti kohta kuiskas olen minäkin haaveillut sinusta Sinikka sai orgasmia panin ja panin Sinikka työnsi pois ja laskeutu imemään sanoi et siitä laskea minuun imi minulta spermat pois.
      Sinikka pesi ja lähti. Otin löylyä ja mietin mikä soppa tulee.
      Sinikka oli keittänyt kahvit ja oli vielä alasti, hymyili haluatko nähdä minut alasti sanoin ilman muuta ja otin kahvia jonkin ajan päästä Sinikka penkoi makuuhuoneessa tuli ja istui viereen ei ole kumeja ja hyväili kalua kuiskas haen huommenna katumus pillerit pannaan paljaalla koko yö imais sitten kalua ja istui syliin pidin pyllystä kiinni Sinikka kuiskas olenko haluttava painoin pyllystä syvälle Sinikka huokasi hitsi saat minusta hutsun esiin sanoin kuiskasin haaveiletko enää suuteli , ei tarvitse pillu lotis kunnolla Sinikka huokasi olen liian märkäpurin sievästi korvasta kuiskasin saat nuorta kyrpää Sinikka painoi kokonaan sisään ja nautti kuiskas tunnen sinut pohjassa im ime imin suuria rintoja Sinikka raapi selkää ja huusi nuorta kyrpää ja tuli kun rauhottui pyysi anteeksi, oli vain niin hurjaa kysyin jääkö tämä tähän nauroi ei tosiaankaan kuiskasi korvaan saan olla sinulle pikkutyttö, kotiäiti ja kuiskas huora meikkaan joskus ja tulen tyydyttämään kun tämä pysyy vain meidän kesken ja pysyi ne tarinat tulee joskus tai ei.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      176
      2667
    2. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      164
      2499
    3. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      2177
    4. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      59
      2052
    5. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      3
      1729
    6. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      59
      1434
    7. Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen

      Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu
      Perussuomalaiset
      204
      1420
    8. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      224
      1153
    9. Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."

      Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      1128
    10. Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.

      Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.
      Maailman menoa
      364
      1058
    Aihe