volski polo 1.4 -2002 missä vika ku ei peruutusvalot pala autossa ei ollut mukana huoltokirjaa ostaessa
peruutusvalo ei pala
Anonyymi
7
453
Vastaukset
- Anonyymi
Takuu loppu kun perävalot katos?
- Anonyymi
Aja eteenpäin vain sillä volskilla ettei kukhaan jää alle!
- Anonyymi
Ei siitä huoltokirjasta, jota ei ollut ostettaessa olisi ollut mitään apua peruutusvalojen palamattomuuteen.
- Anonyymi
Peruutusvalon kytkin on vaihteiston sisällä. Syy voi olla myös johdoissa ja liittimissä.
- Anonyymi
Oisko myyrät jyrsiny?
- Anonyymi
Tais tulla 4000 euron laatikkoremppa, paljos sillä katiskalla oli arvoa? Romikselta saa tonnin romutuspalkkion, vie vielä kun vielä ehdit, jos auto palaa niin eivät maksa siitä mitään.
- Anonyymi
Nooh pikku näppylä lootan kuoressa, maksaa varmaan viiseuroo?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2446176Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.555007KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa104306Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123051Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1243042Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,812517Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1212466Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901699- 461659
- 691476