Onkohan sellainen ikkunan tummennus laillista, jos polttaa kumisaapasta auton sisällä ja siten saa ikkunat tummiksi. Olisi helppo ja halpa keino, mutta saaneeko katsastaja paskahalvauksen kun näkee.
Onko laillista
3
133
Vastaukset
- Anonyymi
Savusauna tai savupirtti, ennen kuin keksittiin piippu savulle💯💯💯💯💯💯💯
- Anonyymi
Tervaa sen olla pitää! Tupakki parkit pitää kans tehä käyttämällä tuhkakupissa sitä ympäryskoteloa.
- Anonyymi
Minua askarruttaa, että voiko ne ikkunat vuorata ja tummentaa käyttäen ihan sitä itseään? Tuotehan on biohajoava ekotuote, edullinen, helposti uudelleen tuotettavissa ja toimii myös ilman raikastimena, jolloin wunderbaumit voi jättää kauppaan. Lisäksi tästä ruskeasta ihmetuotteesta erittyvät fermonit saavat naisväen hulluksi ja liftaamaan kyytiin. Poistaa kuulemma finnejäkin, joita näiden tummentajien keskuudessa usein esiintyy syystä tai toisesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai949367Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki694864Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414531Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit592887Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j82088Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001576- 411354
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441276Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota471276Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641242