Rauhaton olo

Tuntuuko kenestäkään muusta sille, ettei vaan pysty rauhoittumaan? Että elimistö vaan käy ylikierroksilla... Tuntuu, että sekoan ihan pian, kun en voi ollenakaan olla paikallani. :(
5547
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuntuu, että huomenna olis toinen reaali :)

Menenpä tästä nukkumaan...

Pieni jännitys on tarpeen sillä onhan ruotsi vielä jäljellä.

Äänestä
  • ottakaa penskat ihan rennosti. ne on vaan läjä kokeita ja ne kun on tehny niin helpottaa.. maailma ei niihin kaadu eikä tule koskaan kaatumaan.

    Äänestä

  • vanhus kirjoitti:

    ottakaa penskat ihan rennosti. ne on vaan läjä kokeita ja ne kun on tehny niin helpottaa.. maailma ei niihin kaadu eikä tule koskaan kaatumaan.

    Ei se maailma todellakaan kokeisiin kaadu. Itse jäin reaalista kiinni ja kolmannella kerralla sain sen läpi. Että sain lakin sitten vuotta myöhemmin kuin luokkatoverit, mutta sain kuitenkin.

    Äänestä

Päätä särkee ja huono olo kokoajan... stressi on huipussaan...silmiin sattuu ym.AIVAN KAUHEAA! Onneks pian ohi....tosin hylätyin arvosanoin, että se siitä sitten..

Äänestä
  • totta, että on kamalan rauhaton olo.. mua stressaa ne äikän ja reaaalin tulokset niin paljon että en pysty keskittymään lukeen enkkua ollenkaan.. Täytyy vaan ajatella että kyllä tämä maailma pyörii vaikka ei lakkia tulis tai ei yltäis tavoitteisiin.. Pakko vaan uskoa itseensä!!! tsemppiä kaikille abeille!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua! kirjoitti:

Tuntuuko kenestäkään muusta sille, ettei vaan pysty rauhoittumaan? Että elimistö vaan käy ylikierroksilla... Tuntuu, että sekoan ihan pian, kun en voi ollenakaan olla paikallani. :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu