Granholmin poikien luokkatoverit kertokaa

Olisi hyvä kuulla luokkatoverien näkemys nössöistä. Ei mitään järjen jättiläisiä...
7157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Lienee perinnöllistä...

Äänestä

Onkoha Granholmin pojat joutuneet poliisin gang stalking, elektronisen häirinnän sekä muiden laittomien menetelmien kohteeksi? Ja tulivat nyt kostamaan näitä asioita?

Joskus nämä poliisin nykyajan menetelmät saattavat osua takaisin omiin miehiin, kun menetelmien aiheuttamat väkivallanteot kohdistuukin poliisiin eikä viattomiin sivullisiin kuten yleensä käy.

http://nwohavaintoja.blogspot.com/2017/02/gang-stalking-joukkovainoaminen-suomessa.html?m=1

Äänestä

Miten turvallista on Porvoon pesutuvissa mummoilla, kun Oulussa 26-vuotias etiopialainen raiskasi lähes 90-vuotiaan mummon?
Jyväskylässä ulkomaalainen mies veti kadulta lapsen väkisin asuntoonsa ja raiskasi lapsen? Miten lasten turvallisuus Porvoossa?

Äänestä

Ja näitä on tulossa lisää Haaviston mukaan. Jos 3.6 miljoonaa siirtyy eurooppaan, kai 300.000 tulee suomeen.

Äänestä

Raiskaajalla on aina tarkoitus alistaa ja nöyryyttää toista. Tässä tapauksessa raiskaajan tarkoitus on ollut alistaa ja nöyryyttää koko Suomen kansaa. Stna pihalla Suomesta tuollaiset maan viholliset!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olisi hyvä kuulla luokkatoverien näkemys nössöistä. Ei mitään järjen jättiläisiä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu