Siis mun luokalla on yksi tälläinen tyttö, joka saa aina kaiken mitä haluaa...
Hänellä on kauniit kasvot, kaunis vartalo, ja kurveja vaikka muille jakaa...
Hän sai yhdestä suuresta musikaalista, johon luokkani osallistuu, pääroolin, ja leveilee sillä nytten...
Lisäksi ihastukseni on ihastunut tyttöön vaikka tytöllä on jo poikaystävä JOKA ON IHASTUKSENI PARAS KAVERI!!
Siis ärsyttää niin paljon, kun hän saa kaiken ja minä en paskaakaan!
Mitä teen?
Ärsyttävä tyttö
Anonyymi
1
96
Vastaukset
Jatka elämääsi, niin kuin ennenkin ja hoida koulusi mahdollisimman hyvin.
Suurella todennäköisyydellä nuo ihmiset eivät ole enää osa elämääsi koulumaailman jälkeen. Ihastuksesi on silloin entinen ihastus ja ärsyttävä tyttökin jossain muualla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291313
- 99833
- 75640
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m149408Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30387Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368