Kirjoittelin edellä huolellisen selvityksen vastauksena erääseen keskusteluun.
Kun yritin lähettää sen, tuli näkymään esille vaatimus kirjautua nappia painamalla.
Painoin nappia. Se vei kirjautumiseen, mutta ei palauttamisen kirjautumisen jälkeen luonnokseeni, vaan etusivulle. ELI SE HÄVITTI SAMALLA SANOMALUONNOKSENI.
Voi teitä tohelon tohelot tyypit siellä. Kirjoitustyö meni hukkaan.
Aina ei osaa varoa toheloita ja tallettaa luonnosta.
Te olette möhlineet totaalisesti uudistuksessa
9
173
Vastaukset
Jotenkin ei ole mikään yllätys.
Yllätys olisi ollut, jos toimisi.- Anonyymi
Mitään vanhaa virhettä ei näy korjatus. Muutama uusi on tullut.
- Anonyymi
Aloituksen teksti hirveen pientä. Asetuksista ei isone kuin vastanneiden teksti.
Aivan surkea tämä uudistus nyt on.
Täytyy nyt harkita S24 käytön lopettamista.- Anonyymi
Puhelimella ainakin inhottava käyttää. Kaipaan sinistä väriä takaisin ja niin, että tekstit ja kaikki muu näkyy hyvin.
Aloituksen teksti minun silmilleni liian pientä. Ei sitä saa mistään isonnettua:( - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Puhelimella ainakin inhottava käyttää. Kaipaan sinistä väriä takaisin ja niin, että tekstit ja kaikki muu näkyy hyvin.
Aloituksen teksti minun silmilleni liian pientä. Ei sitä saa mistään isonnettua:(Hyvänen aika!!!! Miten tämän aloituksen teksti on pientä, mutta kahdessa muussa aloituksessa isompaa?? Tuo isompi teksti on kyllä mahtava! Näkee kunnolla:))
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyvänen aika!!!! Miten tämän aloituksen teksti on pientä, mutta kahdessa muussa aloituksessa isompaa?? Tuo isompi teksti on kyllä mahtava! Näkee kunnolla:))
Onko muita, joilla on samoin?? Eli joissain aloituksissa teksti pientä ja toisissa taas isompaa?
Miten näin voi edes olla ja mikä siihen vaikuttaa???
Hei suoraanjaselkeästi, kiitos palautteesta! Ikävää, että törmäsit tähän ongelmaan: kyseinen tilanne syntyy, kun selain kirjaa sinut automaattisesti ulos palvelusta juuri, kun olet vastaamassa viestiin.
Viestin lähettämisen yhteydessä avautuu tässä tilanteessa Kirjaudu palveluun -ikkuna. Ikkuna kannattaa sulkea ja kopioida sen jälkeen kirjoittamansa teksti ja kirjautua palveluun uudestaan. Tämä on harmillinen ominaisuus, ja olemme parantamassa viestin välimuistitallennusta, jotta näin ei kävisi. Tutkimme myös, miksi palvelu kirjaa käyttäjän liian nopeasti ulos. Siihen asti toivomme kärsivällisyyttä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2434243Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1202704Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit412462Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?821497Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1161466- 481189
- 781107
- 59983
- 45976
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En172959