Kirjoittelin edellä huolellisen selvityksen vastauksena erääseen keskusteluun.
Kun yritin lähettää sen, tuli näkymään esille vaatimus kirjautua nappia painamalla.
Painoin nappia. Se vei kirjautumiseen, mutta ei palauttamisen kirjautumisen jälkeen luonnokseeni, vaan etusivulle. ELI SE HÄVITTI SAMALLA SANOMALUONNOKSENI.
Voi teitä tohelon tohelot tyypit siellä. Kirjoitustyö meni hukkaan.
Aina ei osaa varoa toheloita ja tallettaa luonnosta.
Te olette möhlineet totaalisesti uudistuksessa
9
228
Vastaukset 9
Jotenkin ei ole mikään yllätys.
Yllätys olisi ollut, jos toimisi.- Anonyymi
Mitään vanhaa virhettä ei näy korjatus. Muutama uusi on tullut.
- Anonyymi
Aloituksen teksti hirveen pientä. Asetuksista ei isone kuin vastanneiden teksti.
Aivan surkea tämä uudistus nyt on.
Täytyy nyt harkita S24 käytön lopettamista.- Anonyymi
Puhelimella ainakin inhottava käyttää. Kaipaan sinistä väriä takaisin ja niin, että tekstit ja kaikki muu näkyy hyvin.
Aloituksen teksti minun silmilleni liian pientä. Ei sitä saa mistään isonnettua:( - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Puhelimella ainakin inhottava käyttää. Kaipaan sinistä väriä takaisin ja niin, että tekstit ja kaikki muu näkyy hyvin.
Aloituksen teksti minun silmilleni liian pientä. Ei sitä saa mistään isonnettua:(Hyvänen aika!!!! Miten tämän aloituksen teksti on pientä, mutta kahdessa muussa aloituksessa isompaa?? Tuo isompi teksti on kyllä mahtava! Näkee kunnolla:))
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyvänen aika!!!! Miten tämän aloituksen teksti on pientä, mutta kahdessa muussa aloituksessa isompaa?? Tuo isompi teksti on kyllä mahtava! Näkee kunnolla:))
Onko muita, joilla on samoin?? Eli joissain aloituksissa teksti pientä ja toisissa taas isompaa?
Miten näin voi edes olla ja mikä siihen vaikuttaa???
Hei suoraanjaselkeästi, kiitos palautteesta! Ikävää, että törmäsit tähän ongelmaan: kyseinen tilanne syntyy, kun selain kirjaa sinut automaattisesti ulos palvelusta juuri, kun olet vastaamassa viestiin.
Viestin lähettämisen yhteydessä avautuu tässä tilanteessa Kirjaudu palveluun -ikkuna. Ikkuna kannattaa sulkea ja kopioida sen jälkeen kirjoittamansa teksti ja kirjautua palveluun uudestaan. Tämä on harmillinen ominaisuus, ja olemme parantamassa viestin välimuistitallennusta, jotta näin ei kävisi. Tutkimme myös, miksi palvelu kirjaa käyttäjän liian nopeasti ulos. Siihen asti toivomme kärsivällisyyttä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1381530- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69936Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi276776- 68733
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56723- 37619
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7581- 60567
Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33561