Totuus on se että yli 60% tyttölapsista menettää neitsyytensä alle 16vuotiaana,joten alkää ihmetelkö enää tätä asiaa.Normaalia
Täyttä paskaa
masa2
5801
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olet ilmeisesti täysin moraalisesti rappioitunut (jollet ole ajattelematon teini joka kirjoittaa mitä sylki suuhun tuo) minkään muun laatuinen ihminen ei voi kirjoittaa tuollaista. Tai sitten näitä nykyaikaisia liberaaleja joille ei enää ole oikeaa ja väärää. Jos Simpe ei tiennyt tekevänsä väärin niin sitten pitää oikeuslaitoksen opettaa. Nykyään 16 v tyttöjen ensimmäinen kerta on tutkimusten mukaan aikaisemmin kuin männä vuosina mutta normaalisti samanikäisen poikaystävän kanssa.
ole vonkaamassa julkkisten nurkissa!
Kun se raukka ei TUNNE yhtään julkkista. Niitä kun ei oikein Kauvatsalla liiku päivittäin.
Hahahaha, sulle raukalle nauretaan iha sikana.
Kiitos! Olit eka joka koskaan vastas mun viestiin!!!
Entä sitten vaikka menettääkin? Eihän laki kielläkään kahden suurin piirtein samanikäisen seksuaalista kanssakäymistä vaikka toinen olisi alle 16-vuotias ja toinen yli.
Timpehän oli kuitenkin 26-33-vuotias tehdessään tekonsa ja nuorin tytöistä 13-vuotias ja siitä on normaalius kaukana.