Bassojumputus

Kuka sekopää luukuttaa bassomusiikkia kuhmontie/simontie kulmilla taajamassa niin että se kuuluu naapuritaloihin sisälle. Joku järki tossakin pitää olla.
Taitaa luukuttaja olla kuuro tai ainakin tulee ennenpitkää olemaan.
1200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ne on niiin Salonkyläläisiä ne junputtaja ja niillä on reikäset hanpaat. Korvien välissä läpi menevä tuulitunneli, joten äänenvoimakkuus ei rekisteröidy aivoihin, äänet ainoastaan voidaan aistia värinänä eri puolilla kehoa, mikä tuo fyysistä mielihyvää junputtajille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuka sekopää luukuttaa bassomusiikkia kuhmontie/simontie kulmilla taajamassa niin että se kuuluu naapuritaloihin sisälle. Joku järki tossakin pitää olla.
Taitaa luukuttaja olla kuuro tai ainakin tulee ennenpitkää olemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu