Mitä kokemuksia on unihalvauksista tai jotain? Tosi paljon nyt Internetistä puhuttiin implanteista ja kaappauksesta että muisti mennyt yms. Sitten sairauksista mistä ei tiiä mikä aiheuttaa. Ainakin kaikki metalli ja säteilyt vaikuttaa elämän suuntaan.
No mua jäi mietityttää yksi mun kokemus nyt isompana ja on ollut paljon unihalvauksista,selkounia yms "kehosta irtaantuminen".
Mä asuin yksin yhteen aikaan mun asunnossa ja tosi aavalla ja korkealla paikalla. Ilma oli silloin tosi tasainen ja syksy. No mä nukahin ja sitten "irtaannuin ja leijailin" ulos ikkunasta pihalle. Siellä pihalla sitten kun pääsin maassa oli.. kolme isoa harmaan väristä, "Kuikeloa", kaikilla taisi pää olla eri mallisia mutta Muistan varsinki tämän yhden kun tuli ihan mun nenän eteen ja sillä harmaalla oli tosi iso nenä! Ja pää ja ehkä 2m tai vähän yli pitkä ja kumarassa niinku vanha mies. Ei muistaakseni puhunut enkä muista halusko kätellä yms. Ei tehnyt mulle mitään mutta aika uhkaavan olonen ja sen kaverit seiso taaempana. Synkkä tunnelma.
Ja aiheesta toiseen mikä mua alko nyt kiinnostamaan.. Venus. Koska.. Siellä olisi "rakennuksia"?
(Joku artikkeli netissä)
Aurinko nousee eripaikasta kuin maassa on totuttu, Niin kuuma Lyijysulaa.
Sitten jotku tietää varmaan enemmän näistä ihme implanteista ja mitä sairauksia/ongelmia ne aiheuttaa! Joo ja jostain syystä myös ihan täällä maan kamarallaki ihmiset laittaa käypähoidolla niitä! >:( Kieltäydyin!
Unihalvaus ja muusta
1
82
Vastaukset
- Anonyymi
Ja lisäksi.. yks mitä mä päättelin.. että
"Ufot" ei rynnäköi tänne nyt kun ei nekään maan olosuhteitten takia nyt kaikkeen pysty ja on vähän "neuvottomia".. jotaki silti tekee.
Niin yks miksei mahda "vallata maata" on tähdet..? Jotenkin tähdet liittyy että on "suoja". Ehkä valo..?
Sitten yks mikä selvästi suojaa on positiivisuus. :D siis kaikki "korkeat taajuudet" niinku rukoukset ja hyvät teot ja siunatut jutut ja siksi täällä on hyvä olla.
Sitten niitten tarkoitus.. tää on sitten aika jännä päätelmä..
että on tehnyt pelastus suunnitelman ihmisille tuonne Venukseen? :D Ja niiden oma planeetta nyt on jossain muualla.. tietty ei inhimillinen planeetta kuin tää koska ne ei ole itsekkään inhimillisiä.
ja on tosi kiinnostuneita mitä täällä nyt tapahtuu.
Ja jos ite ois niin muaki kiinnostaisi öö jäädä tutkimaan tällästä planeettaa ja mikä meininki :D
Ja nyt huomannut että parasta sekaantua ihmisten asioihin nyt ku kattoo että "eihän nuo mitää osaa tehä" ja nuo ihmiset selvästi tarvii pian pelastusta.
Kaikki käy jotenkin niin järkeen. Ja sitten Tämä yks mies Stan romanik mies sano että "ei ole pahantahtosia" kuitenkaan. Mä uskon kans ettei olekkaan. Että haluaa "pelastaa".. mutta ku se ongelma.. ettei ole inhimillisiä.
Ja niiden oma kohtalo on että joutuu olemaan avaruudessa ku ei ole paikkaa ja tarkoitus ei ole asuttaa maa planeettaa edes itselleen ku ei osaisi elellä täällä kun ei niillä ole tarvetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai1029639Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki764967Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.554702Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.02580Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j92431Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1051662- 451458
Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.511397Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota581397Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441306