Ymmärrän hyvin sen että sisällöntuottajilta vaaditaan

uudistuksia, siitä kai heille maksetaan.

Näin käyttäjänä totean että joka ainoa uudistus on vienyt palstaa, sen ulkonäköä ja käytettävyyttä huonompaan suuntaan.

Kiva duuni teillä, paskaa on lupa tuottaa ilman moitteita ja siitä vielä maksetaan sama liksa kuin ennenkin, vuodenvaihteessa se jopa nousee?

2

103

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Taitavat olla me käyttäjät niitä varsinaisia (palkattomia) sisällöntuottajia, mainostajat sitten asiakkaita, eli jotenkin niin se järjestys menee.

    • Hei, ikävä kuulla, että olet tätä mieltä. Tekninen alusta vaatii kehitystä, jotta sen luotettava toimivuus voidaan turvata. Suomi24:ssäkin on ollut teknisiä ongelmia ja katkoja, jotka johtuvat siitä, että tekniikka on osin vanhentunut.

      Sisällöntuottajia emme ole, vaan pyrimme kehittämään palvelua nykyaikaisille laitteille, nykyaikaiseen käyttöön. Palautetta otamme erittäin mielellämme vastaan, sillä vain sen avulla palvelusta saadaan mahdollisimman monelle käyttäjälle toimiva.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      137
      1343
    2. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      148
      1071
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      67
      845
    4. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      52
      662
    5. 60
      651
    6. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      541
    7. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      30
      533
    8. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      39
      517
    9. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      503
    10. Kyllä mulla on kovasti tunteita sinuun

      Rakkautta, intohimoa, välittämistä, hellyyttä jne.
      Ikävä
      16
      497
    Aihe