uudistuksia, siitä kai heille maksetaan.
Näin käyttäjänä totean että joka ainoa uudistus on vienyt palstaa, sen ulkonäköä ja käytettävyyttä huonompaan suuntaan.
Kiva duuni teillä, paskaa on lupa tuottaa ilman moitteita ja siitä vielä maksetaan sama liksa kuin ennenkin, vuodenvaihteessa se jopa nousee?
Ymmärrän hyvin sen että sisällöntuottajilta vaaditaan
2
103
Vastaukset 2
- Anonyymi
Taitavat olla me käyttäjät niitä varsinaisia (palkattomia) sisällöntuottajia, mainostajat sitten asiakkaita, eli jotenkin niin se järjestys menee.
Hei, ikävä kuulla, että olet tätä mieltä. Tekninen alusta vaatii kehitystä, jotta sen luotettava toimivuus voidaan turvata. Suomi24:ssäkin on ollut teknisiä ongelmia ja katkoja, jotka johtuvat siitä, että tekniikka on osin vanhentunut.
Sisällöntuottajia emme ole, vaan pyrimme kehittämään palvelua nykyaikaisille laitteille, nykyaikaiseen käyttöön. Palautetta otamme erittäin mielellämme vastaan, sillä vain sen avulla palvelusta saadaan mahdollisimman monelle käyttäjälle toimiva.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1381530- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69946Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi279784- 68733
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56723- 37629
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7581Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33571- 60567
