Eevis makaa jopa

koosteen vieraana sohvawwa. Eikö jawat kanna?
19<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

No kun niissähän on siis semmottii tämmöttii vaiks turvotusta ja kun mä en vaiks voi näille analyysikäsilleni mitään, ne vaan kuohuu ja vaiks kumpuilee tämmötteesti, et nigku tavagaa vaiks ningku semmottiste angagyysi jonga puogvesta Vigge vukoigi

Äänestä

Saattaa olla paikat hellänä, kun pesemätöntä hinkattu monta päivää!?

Äänestä
  • Kyllä täytyy olla löyhäpää ylä et ala🙄!!!!!.

    Äänestä

  • Eevis sanoi pesevänsä alapäänsä kyllä vaikka ei kokosuihkussa käykään päivittäin. Kuuntelin 24/7 sen kohdan. Pesee kainalot ja naaman ja alapään ym. mutta ei kokovartalosuihkussa käy päivittäin, jotenkin noin kertoi, itse en ole asiantuntija koska en ole hän.

    Ne Krisun huumorijutut oli vain huumoria, ei liittyny Eeviksen alapään pesuun.

    Kuin tyhmiä voi katsojat olla?

    Äänestä

Se varmaan vieläkin huilaa kun on joskus tehnyt 7 työtä yhtä-aikaa, se on ollut raskas prosessi, se vaatii veronsa.

Äänestä
  • Eevis ei näimmään jätä ketään kylmäksi. Kukin kommentoi oman älykkyystason mukaan. Ikävä Eeviksen hienoja keskusteluita. Mielenkiintoinen älykkö.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eevis ei näimmään jätä ketään kylmäksi. Kukin kommentoi oman älykkyystason mukaan. Ikävä Eeviksen hienoja keskusteluita. Mielenkiintoinen älykkö.

    Tämäkö tyyppi älykkö? Kaukana siitä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eevis ei näimmään jätä ketään kylmäksi. Kukin kommentoi oman älykkyystason mukaan. Ikävä Eeviksen hienoja keskusteluita. Mielenkiintoinen älykkö.

    "Eevis ei näimmään jätä ketään kylmäksi. Kukin kommentoi oman älykkyystason mukaan. Ikävä Eeviksen hienoja keskusteluita. Mielenkiintoinen älykkö."

    Olen samaa mieltä.

    Äänestä

Akateemisesti uskottava voi voi. ..Ei taida auttaa....

Äänestä
  • Akateeminen uskottavuus ei tule siitä, että osaa viljellä ilmaisuja joita yliopistomaailmasa käytetään.

    Äänestä

Akateemiset jalat eivät jaksa duunarihommia. Eli olemista lattiaa vasten, edes istuma-asennossakaan.
Tai sitten...hmmmmm

Äänestä

Eevis niinkuttaa liikaa puhuessaan. Kuulostaa ihan kauhealta täytesanalta. Eikö edes studiossa huomannut, niinkuttamistaan? Kuunnellessaan itseään koostelähetyksestä, sen olisi luullut huomaavan. Eevis myös käyttää, sellaisia korkkarisaapikaita, että mielummin sellaisilla makaa, kuin seisoo, tai kävelee.

Äänestä

  • Kaikki nuo märkäkorvaiset keskenkasvuiset niinkuttavat, myös juontaja tyttö tekee sitä jatkuvasti.

    Se on noiden räkänokkien puhetapa, eivätkä ne muulla tavalla osaa puhua.

    Äänestä

Oppia ikä kaikki tai koosteet suorana filminauhana. Siinähän katsellaan sitte.

Äänestä

Jos Eeviksen sössötykset olivat "järkeviä", tunnen paljon "järkeviä" ihmisiä!!? Ihan puuta heinää niinkutteli. Ei päätä eikä häntää sen jutuissa, paitsi "mä,mä, mä, mä niiku...."

Äänestä
  • Oot vaa niin tyhmä ettet tajuu niitä. Eeviksen puheet oli täysin ymmärrettäviä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oot vaa niin tyhmä ettet tajuu niitä. Eeviksen puheet oli täysin ymmärrettäviä.

    Näin on. Eevis takaisin taloon !!!!!!🙏🏼

    Äänestä

Enpä menisi puhevikaa mollaamaan, jokaisella omat vikansa. Alun kolme päivää pidin Eevistä mielenkiintoisena persoonana. Kiinnostus kuitenkin lässähti Jukan kanssa hässäköintiin, joka päivä päivältä kiihtyvässä tahdissa muuttui lopulta hyvin epämiellyttäväksi ilmiöksi.

Harmi. Olisi mielenkiintoista ollut seurata miten Eevis olisi pärjännyt talossa, ellei jukkamaista tapausta olisi siellä ollut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

koosteen vieraana sohvawwa. Eikö jawat kanna?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu