Moi! Ketä homo tubettajia kotimaisia/ ulkomaisia seuraatte? Mulla kotimaisia Janne Naakka, Valtteri Sandberg, Joona Hellman, Hermanni, Joona Vainio, Joni Hesselgren, Tuure Boelius, Arttu Wakashuko, Mikael Renwall, Denis Lippert. Ulkomaisista tulee seurattua Nick Totedaa, Anthony Cushionia, Wineholicseja, Jake Wardenia, Jayllinia ja Cardoa, James Charlesia. Huh, onhan noita, nyt kun alkoi listaa tekemään.... Kotimaisista eniten tykkään tällä hetkellä Mikael Renwallista ja ulkomaisista Wineholicseista.
Homo tubettajia
11
11848
Vastaukset
Ainakin Tuure Boelius, Mikael Renwall ja Janne Naakka
- Anonyymi
Jenkkiläinen tubettaja/ onlyfans- stara Reno Gold on uskomattoman komea, seksikäs ja mukava, ihan timanttinen tyyppi.
- Anonyymi
Odotusten mukainen!
- Anonyymi
Hjalliksella oli seksuaalisia tunteita Jammu Siltavuorta kohtaan
- Anonyymi
Sillä jolla on melko huomaamaton leuka implantti?
Äiti on terävänäköinen ja uskon hänen sanaansa siinä asiassa.😅
- Anonyymi
Cum and dumb
Sivuston tulisi tyhmentää ja kasvattaa lihaksia. Ei vain toimi. - Anonyymi
Mikael renwall on cute
- Anonyymi
Miksi pitäisi neitihomppeleiden kanavia seurata, noloa touhua.
- Anonyymi
Menisivät oikeisiin töihin, kinuavat vaan ilmaisia tuotteita mitä sitten mainostavat.
- Anonyymi
Miksi ylipäätään pitäisi seurata näitä nettipellejä. Minulla ei joutavaa aikaa tähän, mutta minähän käyn töissä ja nautin elämästä suurimmalta osin netin ulkopuolella.
- Anonyymi
Oon seurannu tota Gakkakairaa, RR-Ritaria ja SuppoTuurea. Kaasukirnu myös hyvä !! SontaMäntä heittää hyvää läpändeeriä myös !!!
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2684665Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343030Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442847Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k232800Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761791Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061654Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281521- 591400
- 951282
- 471169