Tyhmät äänestäjät

Anonyymi

Kun kaikki tapetit jätetään taloon, ja värikkäät konflikteja aiheuttavat ärsyttävät äänestetään pois, niin lopulta ei enää yhtään jaksa katsoa noita "yli miellyttämis haluisin kivoja" tyyppejä tuolla, eihän kai tarkoitus ole, että noilla on kivaa tuolla, vaan että ME saadaan viihdettä !!!!
Tarina takaisin, ja kyllä, Eevis ja Emma olis antanut vielä hauskaa meille....tapetit, Anu, Tupu, Kimmo, Jukka.. ja Helmerikin..ei mitään annettavaa katsojille
Noh, toivihaan, että Kevin voittaa, on oma persoona ja varmaan rahakin tarpeeseen !

5

81

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mun puolesta Mira, Anu, Tupu ja Jukka saisivat tippua hyvinkin nopeasti pois. Helmerin suhteen olen kiikun ja kaakun. Vaikutti mielenkiintoisemmalta ennen Anu casea.

      • Anonyymi

        Joo, kyllä ! No Mira nyt vähän räväkämpi, tippuu sitten myöhemmin, mutta karmeeta sittii on jos noi lässyttäjät jää tonne ja värikkäät tyypit tippuilee, onneks on Krisu ja Kevin sentään....ehkä vahvoja , finaalikamaa??


    • Anonyymi

      Noi erilaiset ihmiset sais pudota jo tässä vaiheessa.

    • Anonyymi

      Älyköt on juu äänestetty pois. Tosin Kimmon luen sivistyneisiin, ihan hyvät jutut hänellä on. Pitää hyvin omat kantansa, ei mielistele ketään.

      Eevistä en olisi jaksanut peitonheilunnan vuoksi katsoa yhtään. Varmaan se peittokin olisi vähitellen hävinnyt, ja sitä panentaa sitten olisi kaikki kansa saanut katsella ihan suorana lähetyksenä.

      Timon ja Tarinan lähtö harmittaa vietävästi.
      Jäljelle jääneet kakkapissa -juttujen suoltajat, ja heidän säestäjänsä.

      • Anonyymi

        Olihan sarkasmia, Timoa voi sanoa noista älyköksi, ei noita muita.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      140
      7831
    2. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      30
      3057
    3. Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa

      Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole
      Maailman menoa
      348
      2028
    4. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      279
      1668
    5. Kerrostaloihin ilmalämpöpumput

      Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih
      Sinkut
      141
      1470
    6. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1219
    7. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      20
      1142
    8. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      137
      1122
    9. Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa

      Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com
      Puolanka
      19
      1056
    10. Kirkonkylän puliveivarit

      Hieman pistää silmään nuo puliukot ja akat kirkonkylän penkeillä ja S-marketin kulmilla. Tarttis varmaan tehdä asialle j
      Karstula
      21
      1012
    Aihe