Hei ! Etsin kivaa aktiivista kirjekaveria (sähköpostitse siis), jonka kanssa voisi kirjoitella kaikenlaisista asioista, vakavammista ja kepeämmistä, yleisistä ja kenties intiimimmistäkin - uudenlaiset näkölmatkin asioihin kiinnostavat. Harrastan monenmoista liikunnallista juttua, rakentelua, lukemista ajoittain, jonkin verran kulttuuria jne. - tosin normi työ vie tietysti eniten ajasta. Hyvästä huumorista tykkään, kirjeissäkin - ja minut on helppo saada innostumaan monesta. Olen siis mies, viiskymmppinen , perheellinen, mutta lapset ovat muuttaneet kotoa omilleen ja sillätavalla on hiukan uudenlainen tilanne käsillä. Näihin liiankin tutuiksi käyneisiin ympyröihin olisi mukava saada hiukan lisää väriä ja uusia tuulahduksia muualta.
Jos kiinnostuit, laita ihmeessä viestiä niin jatketaan...
(email: [email protected] )
Kivaa kirjekaveria etsiskelen...
Anonyymi
1
877
Vastaukset
- Anonyymi
Hei,
Vieläkö sinulla on kirjekaveri hakusessa? Millaista kaveria haet? Naista, miestä, minkä ikäistä yms?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604856Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362209Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti581949- 1981928
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1701580Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2951502Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2061280- 881199
- 2071182
- 651154