Tyttö open kaa

Anonyymi

Olen Niina, ja juuri aloittanut lukion. Lukio alkoi elokuussa ja tapasimme luokanvalvojan 34v Tommin. Tommi oli mukava ja hymyilevä ja komea perheellinen mies. Itse olen n ä tti ja hoikka brunette. Luokanvalvojaa tavataan kerran viikossa ja nopeasti tunsin ihastuneeni tommiin. Välill tunsin kuinka katseemme kohtasivat ja ajattelin tunsiko hän samoin mutta mietin että eihän opettaja voisi ja vielä perheellnen.
Eräänä päivänä oli taas luokanvalvojantunti minulla päällä tiukat trikoot ja paita. Tunnin jälkeen tommi pyysi minua jäämään luokkaan kun muu lähtivät. Eka kyseltiin kuulumiset yms. Tommi tuli viereeni ja sanoi että olen nätti ja punastuin. Hän kertoi että katellut mua jo pidempään. Sanoin että olen ihastunut. Tommi hymyili mulle otti mua kädestä ja kattoi silmiin. Yritin suudella mutta tommi sanoi ettei voi. Ymmärsin kyllä miksi.
Silmäpeli jatkui pitkin syksyä ja vaidettiin puhelin numeroitakin jossain vaiheessa.olimme jutelleet puhelimessa ja tutustuneet ja kertoneet itestämme asiota.
Yksi päivä koulussa ruli viesti että tommi yksin luo k assa ja haluu mut sinne. Menin suoraan siltä istumalta. Menin luokkaan ja laitoin oven perässäni kiinni. Samantien suutelimme ja se tuntui ttaivaalliselta. Tommi käänsi mut selkä siihen päin ja laski mun trikoot alas.tommi suuteli mun niskaa ja samalla hieroi mun stringien päältä ja olin aivan märkä. Tommi laski omat housut ja tunsin kalun reisien välissä. Kysyin: onko kortsuja?
Tommi: sori kulta ei oo haittaakse?
Riisuin kegngät ja trikoot ja nostin toisen jalan pöydälle ja tommi siirsi stringit sivuun ja tun sin terskan huulilla
Tommi: ootko aivan varma?
Niina:oon.työnny muhun?
Tunsin kuinka kalu hitaasti liukui siisään
Tommi pani aluksi hitaasti ja suuteli niskaa ja kertoi kuinka ihana olen ja ei ole saanut hetkeen. Kalu liikkui hieman nopeammin ja pilluni litisi aivan märkänä.tahti kiihtyi
Tommi:mä tuun kohta
Niina:muita mul ei ehkäsyy
Tommi: kulta en ketä enää.. mmhh aaa
Tommin kalu rupesi sykkimään ja purkautui mun sisää täyttäen spermalla. Olin hämmentynyt ja samalla tuntui ihanalle. Kalu oli vielä sisälle kun suutelimme
Tommi: Sori tuntu ku ois pakko laukee sisään
Niina: ei se mitään
Tommi veti kalunsa ulo ja spermaa valuu ulos.suutelimme ja tommi antoi paperia että sain siistittyä itteeni. Sitten pukeuduin ja sovittiin että joskus uusiksi. Jatkui varmaa jossain vaihees....

3

8511

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiva tarina

    • Anonyymi

      Paloiko pohjaan?

    • Anonyymi

      Kirjotusta perseestä

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      88
      6083
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      308
      5397
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      52
      3385
    4. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      12
      3095
    5. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      106
      2749
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      10
      1720
    7. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1620
    8. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      17
      1608
    9. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      33
      1477
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      183
      1142
    Aihe