Täällä on jo monta keskustelua siitä, milloin poikaystävällä seisoi ekaa kertaa, mutta nyt olis kysymyksenä eka siemensyöksy. Tai jos olet poika, niin milloin tuli eka siemensyöksy tytön seurassa?
Milloin poikaystävältänne tuli ekaa kertaa siemensyöksy seurassanne?
Anonyymi
3
346
Vastaukset
- Anonyymi
Pojalla voi oikdasti seistä milloin vain mutta ei sitä yleensä huomaa varsinki jos istuu vaik tuolil
- Anonyymi
Ensimmäinen seksikerta kun tyttö asetti kondomia päälle niin tuli siemensyöksy siinä jo, ikää silloin 15v.
Oon käyny treffeillä, mulla kirjaimellisesti 10 douppia kehossa ja muija manioissa, 14v halus sexx ja iv-hommia, mut liian riski, kerran sain suihinoton, huulet ovat koskettaneet kahta eri naista, kerran menin maksullisiin mut vedin överit dösässä ni se kusi mut joku kerta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73853
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104708- 35577
- 40575
- 29572
- 46570
- 33559
- 50540
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34537- 35464