Alastonsuomi.com kaltaisia

Anonyymi

Alastonsuomessa on opiskelijatyttöjä vailla sponssia. Heiltä saa ostaa kaikkea kivaa pikkurahalla,en nyt seksiä tarkoita. Osa on luonut oman saitin alastonsuomen sisälle, jossa video ja kuvagalleria nähtävillä kuukausimaksulla tai kertamaksulla. Pidän tästä että takana on oikea ihminen jonka kanssa voi myös keskustella. Joiltakin voi tilata videon antamillani ohjeilla.
Kysymys kuuluukin, onko muita saman tyyppisiä sivustoja?

6

2987

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Ei ainakaan kannata rekisteröityä! En ole pitkään aikaan käynyt katsomassa.

    • Eihän sielä juuri muita olekkaan huoria,ja jopa pariskunnat yrittää myydä kimppaan.

      • Anonyymi

        Kuka vitun tyhmä etsii juttuja netissä? Itse olen jotain juttuja aloittanut netissä, mutta ihmisten pitää jututtaa ja kertoa jos jokin asia on este!


      • Anonyymi kirjoitti:

        Kuka vitun tyhmä etsii juttuja netissä? Itse olen jotain juttuja aloittanut netissä, mutta ihmisten pitää jututtaa ja kertoa jos jokin asia on este!

        No aika vitun tyhmä sinä tunnut olevan,sanoinko että etin juttuja,kerroin et siellä tyrkytetään nuita ,ääliö


      • Anonyymi
        retku kirjoitti:

        No aika vitun tyhmä sinä tunnut olevan,sanoinko että etin juttuja,kerroin et siellä tyrkytetään nuita ,ääliö

        Puhut siis itsestäsi taas kerran voi voi idioottia


    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak
      Maailman menoa
      151
      2060
    2. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      152
      1672
    3. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      143
      1433
    4. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      101
      931
    5. Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen

      800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja
      Sinkut
      126
      901
    6. 65
      843
    7. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      362
      730
    8. Aloitan kiertotalouden

      Aloitin tänään kiertotalouden, ei mulla nyt oikeastaan muuta MOI
      Lieksa
      43
      658
    9. Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?

      Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero
      Kotimaiset julkkisjuorut
      161
      644
    10. Kuka hukkui

      Kuka hukkui eilen kätkytniementiellä?
      Pyhäjärvi
      9
      603
    Aihe