Alastonsuomessa on opiskelijatyttöjä vailla sponssia. Heiltä saa ostaa kaikkea kivaa pikkurahalla,en nyt seksiä tarkoita. Osa on luonut oman saitin alastonsuomen sisälle, jossa video ja kuvagalleria nähtävillä kuukausimaksulla tai kertamaksulla. Pidän tästä että takana on oikea ihminen jonka kanssa voi myös keskustella. Joiltakin voi tilata videon antamillani ohjeilla.
Kysymys kuuluukin, onko muita saman tyyppisiä sivustoja?
Alastonsuomi.com kaltaisia
6
2774
Vastaukset
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://3933444.com/H/F5aR 👈
- Anonyymi
Ei ainakaan kannata rekisteröityä! En ole pitkään aikaan käynyt katsomassa.
Eihän sielä juuri muita olekkaan huoria,ja jopa pariskunnat yrittää myydä kimppaan.
- Anonyymi
Kuka vitun tyhmä etsii juttuja netissä? Itse olen jotain juttuja aloittanut netissä, mutta ihmisten pitää jututtaa ja kertoa jos jokin asia on este!
Anonyymi kirjoitti:
Kuka vitun tyhmä etsii juttuja netissä? Itse olen jotain juttuja aloittanut netissä, mutta ihmisten pitää jututtaa ja kertoa jos jokin asia on este!
No aika vitun tyhmä sinä tunnut olevan,sanoinko että etin juttuja,kerroin et siellä tyrkytetään nuita ,ääliö
- Anonyymi
retku kirjoitti:
No aika vitun tyhmä sinä tunnut olevan,sanoinko että etin juttuja,kerroin et siellä tyrkytetään nuita ,ääliö
Puhut siis itsestäsi taas kerran voi voi idioottia
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa2768136Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat664824Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur2784161SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden522819Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä12277Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,31732Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr51597- 1061573
TTP avajaiset
Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja401482Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.01461