Tuossa huuhaa paska ohjelmassa on käsittämättömän paljon homoja sekä muita sukupuolisesti kieroutuneita kummajaisia.
Selkeästi tuo paska on homoille ja muille kummajaisille suunnattu ja niitä varmasti onko paljon teidän joukoissanne.
Minulle ja muille normaali heteroille se on vain yksi hyvä syy muiden joukossa välttää tuon ärsyttävän ja typerän paskan katsomista.
Selkeästi tuo paska on homoille ja muille kummajaisille suunnattu ja niitä varmasti onko paljon teidän joukoissanne.
Minulle ja muille normaali heteroille se on vain yksi hyvä syy muiden joukossa välttää tuon ärsyttävän ja typerän paskan katsomista.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Eihän siellä ole kuin Kevin ja Kimmo, joiden seksuaalinen identiteetti/suuntaus poikkeaa massasta.
Kaksi homoa noin pienessä porukassa on todella paljon suhteessa homojen määrään koko populaatiossa.
Tuossa olet väärässä. Otetaan kaikki 14 asukasta, joista kolme ovat/olivat seksuaalisesti poikkeavia:
Tarina
Kevin
Kimmo
Itseasiassa, populaatiossa on suhteessa varmasti enemmän, kuin BB-Suomi-talossa 2019. Toki otan huomioon myös kaapin.
Kaikista+suomalaisista+vain+5-10+%:a+on+homoja+tai+muita+seksuaalisesti+kieroutuneita+kummajaisia.
Ei+yhtään+enempää+ja+TÄMÄ+on+tutkittu+fakta.
Tuossa+turhassa+huuhaa+paska+ohjelmassa+niitä+kieroutuneita+oli+aluksi+4,+eli+selkeästi+enemmän+kuin+niiden+prosentuaalinen+osuus+
on+kaikista+suomalaisista.
Setan+huuhaa+tilastoja+on+turha+yrittää+esitellä.
Höpö höpö, Millahan kertoi jo aikoja sitten, että hänelle käy kaikki mikä liikkuu eli kaikensukupuoliset. Näkeehän tuon päällepäinkin ja lisäksi kiehnää Kevinissä kokajan.
Ja varmaan kelpaa koiratkin. Ainakin tuo Mira kovasti pillustaan puhuu. Taitaa sinne käydä mikä vaan.
Tuon vuoksi tämä kausi floppasi, ja pahasti.
Big Brother Suomi 2007:sen voitti homoseksuaali, joka pääsi jopa Ameriikkaan huomionsa ansiosta. Tämä kausi 2019 on sisältänyt enemmän älykästä keskustelua/väittelyä, kuin koko formaatin mikään edellinen tuotantokausi, mukaan lukien koko Maailma.
-Kylmis
Tuollaisen paskan voittaja on TURHA julkkis onpa hän homo tai ei.
Sitä TURHAA julkkista ja sen tekemisiä roskalehdet sitten repostelevat kyllästymiseen saakka.
Yleensä se julkisuus kestää hyvin lyhyen aikaa BB:n päätyttyä ja tuskin edes tulee Big Brother Suomi 2020. Nautitaan siis tästä tuotantokaudesta.
Älykästä???? JOkainen keskustelu on joko transuihin viittaavia tai sitten jostain oikeuksista ja jokainen keskustelu loppuu joko viinaan, pilluun tai naimiseen. Se älykkyydestä. Tuossa talossa on yhtä paljon älykkyyttä yhteensä kuin kastemadolla.
Hyvää iltaa teille kaikille äitin pikku talttahampaille. Sellainen pieni analyysi vatipäille.
Runkkarit kehuskelee saavansa naista.
Alkoholistit pystyvänsä olemaan selvinpäin.
Pikavippaajat olevansa rahamiehiä.
Kaappihomot olevansa homovihaajia.
No mää runkkaan pussit tyhjäksi 2 kertaa viikossa, mutta miten tämä nyt BB:seen liittyy?
Mulla oli intissä tupakaveri, joka haukkui kaikkia homoiksi, jotka tuli lähelle. Aina, kun esim. rivissä piti tulla lähelle toista, niin se mumisi "vitunhomovitunhomo". Sain tietää 20 vuotta jälkeenpäin, että tyyppi tuli kaapista ulos, ja on ihan julkihomo nykyään ja ylpeästi.
Ei liity big brotheriin vaan aloitukseen, että miksi joku jaksaa vinkua nykyään jo normaalista asiasta. Lapsellisista kaappihomoilua
Onhan niitä ollut talossa myös lesboja. Ja sen tietää, kuka niitä on taloon ollut valitsemassa, kuka muukaan kuin Cristal Snow,
joka itse on sellaisen näköinen, että oksettaa esim. kymppitonnissa.
Kun katsoin alussa, keitä tulee taloon,
niin homojen vuoksi en tilannut 24/7 enkä tilaa.
Se mekko päällä oleva hyi hitto, miten ällöttää.
Märeeekekorooova tuas volluamasa notta ! ;)
Kevin voisi lähteä vaihtoon Venäjän bbrotheriin. Olisi hieno katsoa Igorien ilmeitä kun Kevin paukkaisi sotamaalauksessaan ja mekko päällä sisälle🤣