Ja kyttääjiä. Julkisilla paikoilla, salilla, kaupassa. Tässäkin kaupungissa on ne tietyt kyylät. Vihaan niitä. Tänäänki eksy salille samaan aikaan. Aivan hirveitä ihmisiä. Hankkisivat elämän mokomatkin oksettavat ääliöt.
Että mä vihaan supisijoita
Anonyymi
3
412
Vastaukset
- Anonyymi
Mee seuraavan kerran kysymään, haluaako nimmarin.
- Anonyymi
Tietäisittepä kuinka paljon supisijoita on julkisen hallinon leivissä..herra jestas.
- Anonyymi
Sitten kannattaa varmaan lähteä salilta jonnekin hyödyllisempään hyötyliikuntaan esimerkiksi puutöihin. Oravien supina ei varmaan orava luontoista ihmistä haittaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1202002
- 1551923
Olen miettinyt kauan
miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h231493- 49951
- 85919
Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."
Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To23849Ostiko maailma sinut minulta?
Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue7827- 112791
Minä tunnen sinut
Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell45740Mihin olet kadonnut kaivattuni?
Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon32725